Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Komunikacija

 

Taikome Visuotinės ataskaitų teikimo iniciatyvos (Global Reporting Initiative) nustatytas tvarumo ataskaitų teikimo gaires. Esame nepriklausoma organizacija, kurios užduotis – sukurti patikimą ir įtikimą bendrąją tvarumo ataskaitų teikimo programą.

Mūsų tvarios plėtros ataskaita (2014 m.) visapusiškai parengta pagal Visuotinės ataskaitų teikimo iniciatyvos G4 gaires, užtikrinant iš išorės. Ataskaita rengiama pagal Visuotinę ataskaitų teikimo iniciatyvą nuo 2007 m.

Taip pat dalyvaujame Anglies dioksido kiekio atskleidimo iniciatyvoje (Carbon Disclosure Project). Anglies dioksido kiekio atskleidimo projektas turi didžiausią pasaulyje duomenų bazę, apimančią informaciją apie pirminę bendrą klimato kaitą.

Tūkstančiai organizacijų iš didžiosios ekonomikos šalių vadovaujasi CDP ir matuoja bei skelbia duomenis apie savo šiltnamio dujų emisijas, vandens suvartojimą ir klimato kaitos strategiją. Šią informaciją galima naudoti priimant finansinius ir politinius sprendimus.

 

Dalyvaudami šioje iniciatyvoje pateikiame daug informacijos apie savo veiklą.