Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mūsų požiūris

​Visiškai pripažįstame, kad norint tvariai plėtoti verslą būtinas atsakingas požiūris į socialines ir verslo problemas bei aplinkosaugos klausimus.

Šios svarbios temos ir klausimai taip pat pasirinkti remiantis įvairių suinteresuotųjų asmenų grupių pateikiama informacija. Kad galėtume teikti ataskaitas apie savo veiklą šiose srityse, reguliariai renkame visų gamybinių operacijų duomenis.

Valdymas

Tvarumas yra neatsiejama aukščiausių mūsų organizacijos valdymo lygių dalis.

Skaitykite daugiau apie valdymą

Komunikacija

Taikome Visuotinės ataskaitų teikimo iniciatyvos (Global Reporting Initiative) nustatytas tvarumo ataskaitų teikimo gaires.

Sužinokite daugiau kaip mes komunikuojame

Narystė ir bendradarbiavimas

Aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu organizacijų ir dalyvaujame tvarumo iniciatyvose.

Sužinokite daugiau apie mūsų įsitraukimą