Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Vanduo

​Kadangi mūsų verslas priklauso nuo gamtinių išteklių, itin svarbu vandens prieinamumas ir vandens suvartojimo poveikis.

Užuot vartojusi vandenį, popieriaus pramonė jį dažniausiai skolinasi. Perdirbami dideli vandens kiekiai, tačiau po valymo šiuolaikiniais vandens valymo įrenginiais daugiau kaip 90 proc. suvartoto vandens grąžinama į vandens sistemas, iš kurių jis buvo paimtas.

Ilgalaikiai įsipareigojimai

  • Perėmėme Jungtinių Tautų 2030 m. išsikeltus tvarios plėtros tikslus, kurie buvo paskelbti 2015 m. rugsėjį.
  • Visi 17 tikslų, apimančių nuo gyvenimo žemiau vandens paviršiaus, švaraus vandens ir sanitarinių sąlygų užtikrinimo iki galo skurdui, planetos išsaugojimo, gerovės užtikrinimo, turi savo konkrečius tikslus.
  • Ir toliau aktyviai prisidėsime siekdami įgyvendinti šiuos tikslus per ateinančius 15 metų.

Pasiekimai

  • Vienuolikoje popieriaus fabrikų atliktas išsamus vandens rizikos vertinimas.
  • 2017 m. pasiekėme reikšmingą tikslą, trečdaliu sumažindami vienai tonai pagaminamo popieriaus tenkantį cheminį deguonies poreikį (COD). Tai įvykdėme trejais metais anksčiau, nei planavome.

Remiame iniciatyvas, skirtas vandens pėdsakų ir vandens valdymo standartams kurti. 2011 metų pradžioje prisijungėme prie Vandens pėdsakų tinklo, kuris yra tokių standartų kūrimo lyderis. Taip pat prisidedame ir aktyviai dalyvaujame kuriant mūsų pramonei taikytiną tvarią metodologiją.

Ilgalaikiai įsipareigojimai

Esame pasirengę nuolat gerinti tvarumo efektyvumą ir prisiėmėme keturis ilgalaikius įsipareigojimus.

Skaitykite daugiau

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau