Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Perdirbimas

Pakuotės gaminio gyvavimo ciklas prasideda nuo pirminių ir regeneruotų plaušų apdorojimo, kad būtų galima gaminti popierių ir kartoną, kuris paskui vežamas į dėžių perdirbimo gamyklas ir ten transformuojamas į plokščiai sulankstytas gofruotojo ir masyviojo kartono pakuotes.

Plokščiai sulankstytos pakuotės pateikiamos klientų pakavimo ir pripildymo operacijoms. Jos surenkamos, pripildomos ir naudojamos prekėms transportuoti, apsaugoti ir reklamuoti visoje tiekimo grandinėje.

Perdirbimo proceso pradžia – panaudotų pakuočių išlyginimas ir kaupimas (daugiausia mažmeninės ir didmeninės prekybos punktuose). Tada jos išrūšiuojamos ir grąžinamos į mūsų fabrikus perdirbti.

2010 metais 77% mūsų Europos ir 70% Lotynų Amerikos plaušinių medžiagų išteklių buvo kildinami iš perdirbtų plaušų.

Kadangi naudojami atsinaujinantys šaltiniai ir gaminys visiškai perdirbamas, pakuotės popieriaus pagrindu aplinkai daro mažiausiai žalos iš visų galimų pakuočių formų.

Kasmet perdirbame daugiau kaip penkis milijonus tonų panaudoto popieriaus.

Europoje tokio popieriaus susidaro 4,3 milijono tonų. Didžioji jo dalis tiekiama per pačios Smurfit Kappa regeneravimo ir regeneruoto popieriaus tiekimo sistemą. Daugiau kaip 50% reikiamų plaušų Lotynų Amerikoje sukaupiama mūsų pačių sistemoje. Todėl esame pripažinti plaušų perdirbimo pramonės lyderiais.

 

Perdirbti plaušai

Mūsų pakuotės popieriaus pagrindu daugiausiai gaminamos iš perdirbtų plaušų.

Skaitykite daugiau