Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ryškiausi pasiekimai

„Smurfit Kappa“ savo 10-oje metinėje tvarios plėtros ataskaitoje praneša apie tolimesnį progresą, kuriant vertę per tvaraus verslo praktiką visose įmonės veiklos srityse.

Ataskaitoje pabrėžiamas „Smurfit Kappa“ dėmesys aplinkos apsaugai ir socialinei atsakomybei, taip pat uždarojo ciklo verslo modelių diegimui – įmonė yra įsipareigojusi savo produktų gamybai ir gamybos procesams naudoti tik 100 % tvariais būdais gautus pluoštus. Visiškas skaidrumas užtikrinamas laikantis Visuotinės ataskaitų teikimo iniciatyvos G4 išsamias tvarumo gaires.

Ataskaitoje „Tvarumas kiekvienoje ląstelėje“ (angl. Sustainability in Every Fibre) pabrėžiamas „Smurfit Kappa“ dėmesys aplinkos apsaugai ir socialinei atsakomybei, taip pat uždarojo ciklo verslo modelių diegimui – įmonė yra įsipareigojusi savo produktų gamybai ir gamybos procesams naudoti tik 100 % tvariais būdais gautus pluoštus. Visiškas skaidrumas užtikrinamas laikantis Visuotinės ataskaitų teikimo iniciatyvos G4 išsamias tvarumo gaires.

2015 m. pasiekta pažanga penkiose strategiškai svarbiose prioritetinėse tvarumo srityse:

Miškas

  • Daugiau kaip 90 proc. visų klientams tiekiamų pakuočių sertifikuotos kilmės patvirtinimo grandinės sertifikatu.

Klimato kaita

  • 22,9 proc. sumažintas išmetamo anglies dvideginio kiekis, tenkantis vienai tonai pagaminto popieriaus (plg. su 2005 m. duomenimis).

Vanduo  

  • Vienuolikoje popieriaus fabrikų atliktas išsamus vandens kokybės vertinimas.
  • Nuotekose cheminis deguonies poreikis sumažintas 31,9 proc. (plg. su 2005 m. duomenimis).

Atliekos

  • Į sąvartynus išvežta 13,3 proc. mažiau atliekų.

Žmonės

  • Sveikata ir sauga: 2016 m. darbingumą sutrikdžiusių nelaimingų atsitikimų darbe dažnis sumažintas 10 proc..

  • Remiantis „MyVoice“ darbuotojų apklausos duomenimis, įgyvendinta per 1 000 naujų iniciatyvų.