Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pirminiai plaušai

Norėdami užtikrinti, kad visa mūsų naudojama mediena būtų tvarios kilmės, itin aktyviai bendradarbiaujame su tiekėjais. Tuo tikslu įgyvendiname griežtą politiką, skirtą medienos plaušų kilmei stebėti ir gamtinių išteklių apsaugai užtikrinti.

Visi medienos rūšiavimo darbai grindžiami aplinką tausojančių miškų valdymo programų principais. Nuo 2007 m. dalyvaujame Saugos grandinės sertifikavimo programoje, pagal kurią pirmenybė teikiama mūsų medienos apdorojimo operacijoms.

Mūsų tvarios miškininkystės pareiškimas ir tvaraus rūšiavimo politika apibūdina mūsų etikos kodeksą dėl visų medienos gaminių išteklių, nepriklausomai nuo to, ar tie ištekliai kilę iš mūsų pačių miškų, ar buvo nupirkti iš trečiųjų šalių tiekėjų.

Pripažįstame ir naudojame dvi pagrindines tarptautinio miškų sertifikavimo programas: Miškų valdymo tarybos (Forest Stewardship Council® (FSC®)) ir Miškų sertifikavimo patvirtinimo programą (Programme for the Endorsement of Forest Certification), taip pat pasaulinį PEFC tarybos pripažinimą gavusias programas.

Smurfit Kappa ir miškininkystė

Kolumbijoje ir Venesueloje turime ir valdome daugiau kaip 105 000 hektarų miškų. Iš šių sodintinių miškų abiejų šalių fabrikai gauna iš esmės visą reikiamą pirminių plaušų kiekį.

Kolumbija

Tai mūsų didžiausias medienos šaltinis, turintis 69 500 hektarų sodintinių miškų, įskaitant valdomą 6700 hektarų plotą. Nuo 2003 m. ši valdymo sistema sertifikuojama pagal FSC® ir miškų teritorija valdoma remiantis tvarios plėtros principais.

Venesuela

Venesueloje mums priklauso 35 000 hektarų miškų.

Nuo 2014 m. kovo valdymo sistema buvo sertifikuota pagal FSC® kontroliuojamos medienos reikalavimus, miškų būklė yra valdoma remiantis tvarios plėtros principais. 

Abiejose šalyse daugiausiai auginami įvairių rūšių eukaliptai. Dažniausiai miškuose sodinamos didžiųjų (Grandis) ir eukalipto Urophylla hibridų (Urograndis) rūšys.

Biologinė įvairovė

Tai didelis gyvybės formų ir rūšių (floros ir faunos) skaičius ekosistemoje.

Sužinokite daugiau

Perdirbti plaušai

Mūsų pakuotės popieriaus pagrindu daugiausiai gaminamos iš perdirbtų plaušų.

Sužinokite daugiau