Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Energija

Popieriaus pramonei reikia daug energijos. Tačiau išmetamo anglies dioksido kiekis sumažėjęs dėl šiame sektoriuje vis daugiau naudojamos bioenergijos.

Pastangas telkiame į konkrečių energijos rūšių naudojimo ir šiltnamio dujų emisijų mažinimą, todėl investuojame į mažiau energijos suvartojančias sistemas, pvz., termofikacines (Combined Heat & Power) arba alternatyvios energijos šaltinius, pvz., biomasę, ir efektyvesnį gamybos organizavimą.

Daugiau kaip 60% mūsų gamyklose suvartojamos elektros energijos pagamina CHP elektrinės, kuriose kurą, pvz., biomasę, gamtines dujas ar anglį, galima transformuoti į elektros energiją ir (arba) šilumą pačiu efektyviausiu būdu.

Mūsų dažniausiai kurui naudojama biomasė yra po miškų valdymo operacijų liekančios atliekos ir (arba) lentpjūvėse ir (arba) kitais būdais tvarkant medieną susidarančios atliekos.

Anglies dioksido valdymas

Siekiame didinti iškastinio kuro alternatyvos – biomasės – naudojimą ir nuolat vykdome įsipareigojimą investuoti į CO₂emisijos mažinimą.

Sužinokite daugiau

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau