Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Anglies dvideginio valdymas

​Klimato kaitos mažinimas yra neatsiejama mūsų verslo strategijos dalis.

Tam skiriame investicijų. Dėmesį telkiame į energijos taupymo projektus, todėl mažiname anglies dvideginio (CO₂) emisijas. Daugiau nei du dešimtmečius didžiulį dėmesį skiriame išmetamo anglies dvideginio mažinimui ir ėmėmės iniciatyvų šiai problemai spręsti.

Mūsų ilgalaikis įsipareigojimas:

  • Išmetamo anglies dvideginio sumažinimas 20 proc. iki 2020 metų, palyginus su 2005 metais (CO₂ emisijos susijusios su gamyba ir gali būti tiesioginės bei netiesioginės).

Šį tikslą ketiname pasiekti investuodami į energijos taupymo projektus ir toliau keisdami iškastinį kurą biogeniniu kuru.

Mūsų pažanga:

  • 22,9 proc. sumažintas išmetamo anglies dvideginio kiekis, tenkantis vienai tonai pagaminto popieriaus (plg. su 2005 m. duomenimis).

Pagal anglies dvideginio emisijų skaidrumo politiką kasmet teikiame ataskaitą Anglies dvideginio atskleidimo projekto organizacijai.

CO₂mažinimas

Kur tik įmanoma, siekiame mažinti iškastinio kuro CO₂emisijas.

Sužinokite daugiau

Biodegalai

Perėjome prie atsinaujinančios energijos šaltinių naudojimo, priklausomai nuo vietos ir ekonomikos perspektyvų.

Skaitykite daugiau

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau