Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

CO₂ mažinimas

​Kur tik įmanoma, siekiame mažinti iškastinio kuro CO₂emisijas. Remiame emisijos mažinimo tikslus, nustatytus ES Direktyvoje dėl prekybos emisijos leidimais sistemos po 2012 metų.

Esame įsipareigoję nuo 2005 iki 2020 metų sumažinti su gamyba susijusias CO₂emisijas iki 20%.

Mūsų bendra pagaminama energija naudojant biomasę nuo 2009 metų padidėjo 6%. Tokią pažangą pavyko pasiekti dėl naujausių investicijų į biomasės katilus Europoje ir Lotynų Amerikoje. Į šiuos projektus investuosime ir toliau, priklausomai nuo vietos ir laikotarpio ekonomikos perspektyvų. Priimdami sprendimus dėl investicijų vis labiau atsižvelgiame į CO₂mažinimą.

2010 metais atliktas vidaus tyrimas apėmė visų (teoriškai) galimų tonai popieriaus pagaminti reikalingos energijos, kai naudojama elektros energija arba garai, ir energijos keitimo efektyvumo taupymo būdų apžvalgą. Šiame tyrime taip pat buvo nurodyti CO₂kiekio mažinimo projektai.

Į tyrimą buvo įtraukti visi Europos popieriaus fabrikai, tačiau planuojama įtraukti daugiau ir Europos, ir Lotynų Amerikos fabrikų. Šio tyrimo rezultatai bus labai svarbūs priimant sprendimus dėl energijai skirto kapitalo išlaidų projektų.

Su CO₂mažinimu susijusių projektų pavyzdžių galima rasti tvarios plėtros ataskaitoje.

Naujausia tvarios plėtros ataskaita

Žiūrėti daugiau leidinių