Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Biodegalai

​Nuo iškastinio kuro perėjome prie atsinaujinančios energijos šaltinių naudojimo, priklausomai nuo vietos ir laikotarpio ekonomikos perspektyvų.

Štai keli pavyzdžiai:

  • Švedija – 2007 m. mūsų Pitea popieriaus fabrike įrengtas biomasės katilas.
  • Kolumbija – 2009 m. rugpjūtį Kalio fabrike įrengtas naujas sulfatinių išvirų katilas.
  • Prancūzija – 2010 m. rugpjūtį Cellulose du Pin fabrikas pradėjo eksploatuoti biomasės katilą.

Europa

Pastaraisiais metais stabiliai didėjo termofikaciniu (CHP) katilu pagaminamos elektros energijos kiekis – tai efektyvesnis elektros energijos gamybos būdas. Vien tik 2010 metais termofikaciniu būdu pagamintos elektros energijos suvartojimas visoms mūsų operacijoms Europoje išaugo 4%.

Lotynų Amerika

2010 metais padidėjimas Lotynų Amerikoje buvo dar didesnis, nes dėl naujojo regeneracinio katilo Kalyje (Kolumbijoje) pagamintos papildomos elektros energijos pačių gaminamos elektros energijos kiekis išaugo 12%. Šis katilas veikia nuo 2009 metų.

CO₂mažinimas

Kur tik įmanoma, siekiame mažinti iškastinio kuro CO₂emisijas. Remiame emisijos mažinimo tikslus, nustatytus ES Direktyvoje dėl prekybos emisijos leidimais sistemos po 2012 metų.

Sužinokite daugiau

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau