Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Naudojimo sąlygos

Atsakomybės apribojimas

Gaudami priėjimą prie Smurfit Kappa Group tinklalapio ir juo naudodamiesi Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis:

  • Nors buvo stengtasi užtikrinti šiame Smurfit Kappa Group tinklalapyje pateikiamos informacijos tikslumą, informacija šiuose tinklalapiuose yra pateikiama be jokio atstovavimo arba garantijos, ir kompanija ar kuris nors iš jos filialų  jokiu būdu negali būti atsakingi už pateiktos informacijos naudojimą, nebent būtų konkrečiai nurodyta kitaip. Smurfit Kappa Group negarantuoja, kad tinklalapiai arba aptarnavimo procesorius, kuriuo perduodami tinklalapiai, neturi virusų ar kitų kenksmingų elementų.
  • Smurfit Kappa Group pasilieka sau teisę bet kada be perspėjimo daryti pakeitimus ir/arba atnaujinti tinklalapiuose esamą informaciją.
  • Tinklalapiuose gali būti pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius, kurie nėra kontroliuojami Smurfit Kappa Group. Kompanija jokiu būdu nėra atsakinga už tokių tinklalapių turinį. Smurfit Kappa Group pateikia tokias nuorodas tik patogumo dėlei, ir šių nuorodų pateikimas nereiškia, kad Smurfit Kappa Group pritaria tokių puslapių turiniui.

Tinklalapių ir jų turinio autorinės teisės priklauso Smurfit Kappa Group arba išdavusiems jai licenzijas. Visos teisės saugomos.

Privatumo politika

 „Smurfit Kappa Group” (mes, mūsų ar mus) yra įsipareigojusi saugoti visų www.smurfitkappa.lt  (toliau tekste – Tinklalapis) lankytojų privatumą. Prašome perskaityti šią Privatumo politiką ir mūsų Slapukų politiką, kad suprastumėte, kaip mes naudojame ir saugome Jūsų mums pateiktą informaciją.

Naudodami Tinklalapį, Jūs sutinkate su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir perdavimu šios Privatumo politikos sąlygomis. Kiekvieną kartą naudojant šį Tinklalapį, Jus saistys tuo metu galiojanti Privatumo politika ir Slapukų politika. Be to, kiekvieną kartą, kai naudojatės Tinklalapiu, Jūs turite peržiūrėti šiuos dokumentus, kad įsitikintumėte, kad Jūs sutinkate su jų turiniu.

Apsilankant Tinklalapyje, registruojantis ar užsisakant produktus ar paslaugas, Jūsų gali būti paprašyta pateikti tam tikrą informaciją apie save, tokią kaip Jūsų vardas, pavardė, kontaktinė informacija ir kreditinės ar debitinės kortelės duomenys.

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip Jūs naudojatės mūsų Tinklalapiu, ir informaciją apie Jus iš žinučių, kurias Jūs rašote Tinklalapyje ir el. laiškuose ar laiškuose, kuriuos Jūs mums siunčiate.

Jūsų informacijos naudojimas

Mes naudojame Jūsų informaciją tiekdami Jums Jūsų užsakytas prekes ar paslaugas, teikdami sąskaitas ir susisiekdami su Jumis dėl užsakymo. Taip pat siekdami pagerinti administravimą, rėmimą ir patobulinti mūsų verslą, analizuojame Jūsų ir kitų asmenų pateiktą informaciją.

Mes galime naudoti Jūsų informaciją norėdami su Jumis susisiekti dėl svarbių Tinklalapio ar mūsų paslaugų pakeitimų ar tobulinimų ar siekdami sužinoti Jūsų požiūrį apie mūsų paslaugas.

Jei Jūs davėte sutikimą, mes galime naudoti Jūsų informaciją norėdami Jums pranešti apie kitus produktus ir paslaugas, kurios gali Jus dominti. Taip pat galime susisiekti paštu, telefonu, faksu ar el. paštu. Jei nebenorėsite gauti informacijos apie kitus produktus ir paslaugas, galite atsisakyti gauti informaciją bet kuriuo metu susisiekdami su mumis adresu web@smurfitkappa.com.

Atskleidimas kitiems asmenims

Mes niekada neparduosime ir neišnuomosime Jūsų informacijos trečiosioms šalims.

Mes galime teikti apibendrintą informaciją apie mūsų Tinklalapio naudojimą trečiosioms šalims, bet ji neapims informacijos, kuri gali būti panaudota Jūsų tapatybės nustatymui.

Jei mes parduodame ar perkame bet kokį verslą ar turtą, tokiu atveju mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją būsimam tokio verslo ar turto pardavėjui ar pirkėjui. Jei visas ar beveik visas mūsų turtas įsigyjamas trečiosios šalies, mūsų saugomi asmens duomenys apie mūsų klientus bus dalis perduodamo turto.

Mes esame pasaulinės bendrovių grupės dalis, todėl mums gali reikėti perduoti informaciją apie Jus kitoms bendrovėms mūsų grupėje, agentams, paslaugų tiekėjams ir darbuotojams paslaugų vykdymui. Teikdami tokias paslaugas, galime perduoti Jūsų asmeninę informaciją už Europos ekonominės erdvės ribų. Esant būtinybei ir siekiant apsaugoti Jūsų asmens informaciją, taikysime tinkamas apsaugos priemones.

Mes nesidalinsime, neparduosime ar neplatinsime jokios Jūsų mums pateiktos informacijos be Jūsų sutikimo, nebent to reikalauja įstatymai ar taip numatyta šioje Privatumo politikoje.

IP adresai

IP adresas yra automatiškai Jūsų kompiuteriui suteiktas numeris, kai Jūs naudojatės internetu. Kai apsilankote tam tikrame Tinklalapyje, mūsų tarnybinės stotys fiksuoja Jūsų IP adresą.

Mes galime naudoti Jūsų IP adresą siekdami padėti nustatyti problemas su mūsų tarnybinėmis stotimis ir administruoti savo Tinklalapį. Jūsų IP adresas taip pat naudojamas siekiant Jus atpažinti ir rinkti visapusišką demografinę informaciją.

Slapukai

Slapukas yra maža byla, siunčiama į Jūsų naršyklę iš Tinklalapio ir saugoma Jūsų kompiuterio kietajame diske, siekiant atpažinti Jus kaip Tinklalapio naudotoją. Daugelyje interneto Tinklalapių naudojami slapukai.

Mūsų Tinklalapyje naudojami slapukai fiksuoja Jūsų prisijungimus prie Tinklalapio. Mes taip pat galime naudoti slapukus teikdami Jūsų interesams pritaikytą turinį. Jūs galite nustatyti savo naršyklę atmesti visus slapukus, bet tokiu atveju Jūs negalėsite naudotis labiausiai Jums pritaikytomis paslaugomis ir Jums gali tekti pakartotinai įvesti prisijungimo informaciją, jei norėsite naudotis kai kuriomis paslaugomis. Slapukai išsaugo Jūsų pasirinkimus ir leidžia Jums lengviau naudotis Tinklalapiu. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus, rasite mūsų Slapukų politikoje.

Saugumas

Mes naudojame saugumo priemones siekdami apsaugoti Jūsų informaciją nuo patekimo neįgaliotiesiems asmenims ir nuo neteisėto apdorojimo, atsitiktinio praradimo, sunaikinimo ir sugadinimo. Kadangi negalima užtikrinti, kad duomenų perdavimas internetu bus 100 proc. saugus, todėl negalime užtikrinti ir tai, kad bet kokia Jūsų mums perduota informacija bus saugi. Taigi tokiu atveju Jūs perduodate duomenis savo rizika.

Duomenų saugojimas

Mes saugosime Jūsų informaciją protingą laikotarpį arba kiek reikalaujama pagal įstatymus.

Jūsų informacijos keitimas

Jūs turite teisę prašyti gauti mūsų turimos informacijos apie Jus kopiją. Tokiu atveju galimas mokesčio, kuris neviršys 6,35 eurų, rinkimas. Jūs taip pat pateikdami prašymą adresu web@smurfitkappa.com turite teisę susipažinti su savo duomenimis, pakeisti bet kokius mūsų turimų duomenų apie Jus netikslumus, teisę prieštarauti Jūsų duomenų naudojimui ir teisę uždrausti bet kokį specifinį Jūsų duomenų naudojimą.

Mūsų Privatumo politikos pakeitimai

Apie bet kokius mūsų Privatumo politikos pakeitimus ateityje bus skelbiama Tinklalapyje ir, jei taikoma, pranešama el. paštu.

Disclaimer