Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Patirkite pirkėjo kelionę

Mūsų 3D parduotuvės vizualizavimo priemonė leidžia klientams įvertinti apsipirkimo patirtį ir virtualiai analizuoti bei optimizuoti pakuotės efektyvumą.

Su šia priemone Jūs galite įvertinti pakuotės dizaino poveikį ir ištestuoti jį prieš išleidžiant į rinką.

Tai puiki galimybė įvertinti tūkstančius tarpusavyje keičiamų optimizavimo scenarijų, nuotraukų, filmų, tiesioginių segmento prekės ženklų ir konkretiems klientams pritaikytų pakuočių demonstracijų.

Pirmiausia tinkamai sukurkite, o tik paskui gaminkite!

Skaitykite daugiau

3D Parduotuvės vizualizavimo priemonė

Ką galite padaryti su šia vizualizavimo priemone?

Naudodami parduotuvės vizualizavimo priemonę galite įgyti konkurencinį pranašumą, nes pakuotės dizaino įtaka pirkėjams renkantis prekę gali būti patikrinta prieš tai, kai prekė patenka į rinką.

  • Mygtuko paspaudimu pakeisti dizainą ir spalvą
  • Pamatyti kaip Jūsų produktai atrodo parduotuvės lentynose ryte ir vakare
  • Peržiūrėti kaip Jūsų produktai atrodo apatinėse ir viršutinėse lentynose
  • Pasilyginti su kitomis lentynose esančiomis pakuotėmis
Susisiekite su mumis dėl išbandymo