Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ sulaukė „WorldStar“ pripažinimo už septynis inovatyvius pakuočių dizaino sprendimus


2015 m. gruodžio 9 d.

„Smurfit Kappa“ buvo dar kartą pripažinta už inovatyvius dizaino sprendimus ir pelnė septynis prestižinius „WorldStar“ apdovanojimus. Tai garbingas bendrų pastangų įvertinimas, pelnytas bendradarbiaujant su gerbiamais partneriais, tokiais kaip „Mars“, „PepsiCo“, „O. Kavli“ ir „Unilever“.

Septyni apdovanojimai, kuriuos pelnė Austrijos, Vokietijos, Švedijos ir Jungtinės Karalystės „Smurfit Kappa“ dizaineriai, patvirtina įmonės bendradarbiavimo sėkmę, kuriant inovatyvius pakuočių sprendimus, kurie užtikrina klientams realią vertę ir verslo sėkmę jų rinkose. Apdovanojimai, gauti už inovatyvius sprendimus įvairiose kategorijose – įskaitant greito vartojimo prekes, maisto produktus, transportavimą, elektronikos produktus – liudija įmonės kompetenciją ir pasaulinį jos veiklos mastą.
„PepsiCo“ įmonei parengti „Smurfit Kappa“ sprendimai sulaukė pagyrimų dėl inovatyvaus, akį traukiančio dizaino, skatinančio pirkėjus rinktis būtent šio prekės ženklo užkandžius. Tarp minėtų sprendimų buvo „Walkers“ prekės ženklui sukurtai naujai bendrai koncepcijai pristatyti skirtas pastatomasis reklaminis stendas, taip pat „Doritos“ prekės ženklui skirtas Pasaulio taurės futbolo čempionato įkvėptas reklaminis stendas. Išradingas prekybos vietos sprendimas, skirtas „Galaxy“ prekės ženklui, buvo puikiai įvertintas už galimybę „Little Treats“ prekės ženklo užkandžius laikyti išdėstytus statmenai ir į klientus atsukta priekine pakuotės puse tiek gabenant, tiek parduotuvėse. „Unilever’s Pot Noodle“ skirtas gofruoto kartono padėkliuko dizainas buvo įvertintas dėl naudos aplinkosaugai, logistikai ir mažmeninei prekybai.

Roberto Villaquiran, „Smurfit Kappa“ vadovas Europos šalyse, pažymėjo: „Tai, kad septyni mūsų sukurti dizaino sprendimai pelnė Pasaulinės pakuočių gamintojų organizacijos „WorldStar“ apdovanojimus, yra didžiulis laimėjimas. Europos šalių komandos džiaugiasi pasauliniu pripažinimu, ypač sveikiname Jungtinės Karalystės komandą, laimėjusią keturis apdovanojimus.“ 

„WorldStar“ konkursas – tai renginys, kuriame nugalėtojams skiriamas ypač svarbus tarptautinis apdovanojimas, patvirtinantis nuolatinę pažangą pakuočių gamybos ir technologijų srityse. Nugalėtojai išrinkti 2015 m. spalį Mumbajuje, kur 17-os pakuočių gamintojų asociacijų atstovų ir Pasaulinės pakuočių gamintojų organizacijos nariai vertino 35 šalyse sukurtus 293 pakuočių sprendimų projektus. Kam skirti apdovanojimus, komisijos nariai priima  bendru sutarimu. Pakuotės sprendimas turi būti geriausias savo kategorijoje ir rinkoje, taip pat jis turi būti geresnis už kitus atlikimo kokybe ir inovatyvumu.

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

„Smurfit Kappa“ sulaukė „WorldStar“ pripažinimo už septynis inovatyvius pakuočių dizaino sprendimus