Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ meistriškumas mažmeninės prekybos srityje įvertintas dviem POPAI apdovanojimais

2016 m. liepos 29 d.


„Smurfit Kappa Zedek“ kūrybiškumas ir inovacijos mažmeninės prekybos srityje bei prekybos vietose naudojami reklaminiai stendai įvertinti dviem POPAI apdovanojimais.

POPAI apdovanojimai skiriami geriausiems mažmeninės prekybos srities pavyzdžiams Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Laimėtojams pagerbti Diuseldorfe surengta įspūdinga ceremonija.

Šiais metais įvairiose kategorijose varžėsi per 60 nominantų. Jie buvo pristatyti 2016 m. „EuroCIS“ – svarbiausioje mažmeninės prekybos technologijų parodoje, o laimėtojus išrinko garbinga komisija.

Gėrimų ir tabako kategorijoje geriausiu išrinktas įspūdingas stendas, skirtas „Skyy Vodka“ prekių ženklui „Campari“. Be kita ko, „Campari“ stendas optimaliai sukurtas saugiam transportavimui. Komisijos nuomone, „šis stendas yra išskirtinis ne tik savo dizainu, bet ir praktiškumu - jis puikiai tinka prekybos vietoms.“

Grožio ir aromatų kategorijoje laurus pelnė ant grindų statomas stovas, skirtas „Philips“ prekių ženklui „Visapure“. Skirdama apdovanojimą, komisija sakė: „Ypač aukšta „Visapure“ stendo kokybė ir darnios linijos išties palieka įspūdį. „Smurfit Kappa Zedek“ dizaineriams iš gofruotojo kartono pavyko sukurti išskirtinės struktūros stendą, atitinkantį visus kriterijus.“Sascha Ohlow, „Smurfit Kappa“ prekybos vadovas Vokietijoje, atkreipė dėmesį: „Į stendą investuotų lėšų grąža – vienas svarbiausių rodiklių, leidžiančių įvertinti kampanijos efektyvumą. Pamatuota abiejų gaminių sėkmė buvo patvirtinta nepriklausomos komisijos.“

Erik Bunge, „Smurfit Kappa“ Beniliukso šalyse vadovas, pridūrė: „Smurfit Kappa“ dar kartą įrodė, kad įmonės variklis – nuolatinis inovacijų kūrimas. Mes siekiame kurti sprendimus, kurie daro įtaką galutinių vartotojų motyvacijai. Kasdien ieškome naujų būdų patraukti vartotojų dėmesį ir padėti mūsų klientams parduoti savo gaminius.“

„Smurfit Kappa“ meistriškumas mažmeninės prekybos srityje įvertintas dviem POPAI apdovanojimais