Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ laimėjo „Nestlé“ geriausio Europos tiekėjo apdovanojimą

2015 m. liepos 27 d.


Prieš kelias savaites „Smurfit Kappa“ gavo antrą prestižinį tiekėjams skiriamą apdovanojimą iš „Nestlé“, pasaulyje pirmaujančios maisto, sveikatos ir sveikatingumo įmonės. 

„Smurfit Kappa“ buvo pripažinta geriausia metų tiekėja iš visų „Nestlé“ gofruoto popieriaus pakuočių tiekėjų Europoje už įvairiapusį pranašumą.  Dar visai neseniai įmonė gavo kitą apdovanojimą iš „Nestlé“ – Europos inovacijų pripažinimo apdovanojimą – už išskirtinius inovacijų siūlymus.

Metų tiekėjo apdovanojimas - tai Europos pakuočių tiekėjų labiausiai trokštamas „Nestlé“ įvertinimas. Jis skiriamas įvertinus meistriškumą šešiose kategorijose: inovacijos ir atsinaujinimas, kokybė, techninė sritis, santykiai, kaštai ir logistika. Tiekėjai vertinami atskirose rinkose, o bendras apdovanojimas suteikiamas geriausiam tiekėjui visoje Europoje.

Šis apdovanojimas yra bendradarbiavimu pagrįstos strateginės partnerystės tarp dviejų įmonių, suteikiančios išmatuojamą naudą daugeliui „Nestlé“ tiekimo grandinės kategorijų (nuo kavos iki naminių gyvūnėlių maisto), rezultatas.

Stephen Mc Aneny, „Smurfit Kappa“ pardavimų viceprezidentas, sako:  „Mums labai džiugu gauti dar vieną pripažinimą iš „Nestlé“, o ypač būti jos pirmaujančia gofruoto kartono pakuočių tiekėja Europoje. Taikydami savo naująją strategiją „Open the future“ visiems savo klientams, pasiekėme tvirtą partnerystę su „Nestlé“ ir tai leido teikti inovacijas visuose tiekimo grandinės etapuose. Todėl labai malonu, kad mūsų darbas buvo pripažintas visose šešiose kategorijose – nuo inovacijų iki logistikos.  Tikimės ir kitais metais dirbti su mūsų „Nestlé“ klientais ir kurti naujas galimybes jų verslui bei prekių ženklams.“

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

„Smurfit Kappa“ laimėjo „Nestlé“ geriausio Europos tiekėjo apdovanojimą