Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ ir vėl pelnė „Nestlé“ įsteigtą Europos inovacijų apdovanojimą

2016 m. rugpjūčio 1 d.


Antrus metus iš eilės „Smurfit Kappa“ buvo įvertinta Europos inovacijų apdovanojimu. Jis įmonei įteiktas už išskirtinius inovatyvius sprendimus, kurie buvo pasiūlyti įvairioms „Nestlé“ pakuočių kategorijoms.

Apdovanojimas skiriamas Europoje sukurtiems išskirtiniams sprendimams, juos „Nestlé“ atstovai vertina atsižvelgdami į inovatyvumą, iniciatyvumą ir praktiškumą.

2015 m. „Nestlé“ pripažinimo sulaukė septynios novatoriškos „Smurfit Kappa“ koncepcijos. Puikiai įvertinti įvairių sričių pakavimo sprendimai – nuo į lentynas dedamų pakuočių iki prekybos vietoms skirtų reklaminių stendų ir gamybos linijos pabaigoje naudojamų pakavimo įrenginių. „Nestlé“ atstovai sėkmingiausia koncepcija pripažino „Easy Erect Display“ – šis stendas pristatomas suspaustas, o jį pastatyti parduotuvės darbuotojams užtrunka mažiau nei tris sekundes. Be to, nereikia jokių specialių apmokymų.

„Smurfit Kappa“ Europinių klientų viceprezidentas Mike Drummond sakė: Tai, kad „Nestlé“ pripažino mūsų inovatyvumą antrus metus iš eilės, yra išskirtinis pasiekimas, kuriuos mes nepaprastai didžiuojamės.

Apdovanojimas dar kartą patvirtina, kad mūsų strategija „Open the future“ yra veiksminga. Jos laikydamiesi bendradarbiaujant su klientais teikiame realias įžvalgas, tikras inovacijas ir užtikriname profesionalių darbo procesų tęstinumą. Šis apdovanojimas yra mūsų dizainerių ir mažmeninės prekybos specialistų bendro darbo su „Nestlé“ komanda, kuri toliau džiugina drąsiu mąstymu, atvirumu išskirtinėms idėjoms ir naujovėms, įrodymas.“

Stephane Coureau iš „Nestlé“ pakomentavo: „Šis apdovanojimas „Smurfit Kappa“ pelnytai įteiktas už nuolatines pastangas kurti inovatyvius „Nestlé“ skirtus sprendimus.“

„Smurfit Kappa“ ir vėl pelnė „Nestlé“ įsteigtą Europos inovacijų apdovanojimą