Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ triumfas pasauliniuose kūrybinio dizaino apdovanojimuose

2016 m. lapkričio 4 d.


„Smurfit Kappa“ atstovai iš tarptautinio komunikacijos dizaino konkurso „Red Dot Award“ parsivežė penkis prestižiškiausius apdovanojimus.

Į apdovanojimus pretendavo 17 000 gaminių iš 46 šalių. Iš gausaus konkurentų sąrašo „Smurfit Kappa“ išsiskyrė stebinančiais, visiškai naujų pranašumų suteikiančiais išradimais. Tarp ankstesnių metų laimėtojų puikuojasi tokie prekių ženklai kaip „Apple“, „Samsung“, „Phillips“.

„Smurfit Kappa“ komandos iš Vokietijos, Lenkijos ir Ispanijos sukūrė išskirtines konstrukcijas, klientams siūlančias iki šiol nematytų pranašumų.

Vokietijos komanda priėmė iššūkį sukurti pakuotę, kuri skatintų įprasti sveikai maitintis ir kasdien rūpintis aplinka. Rezultatas - revoliucinė, obuoliams skirta pakuotė „Cardboard Playground“, kurią galima paversti smagiu, vaikams patraukliu žaislu.Vokietijos komanda taip pat sukūrė išradingą kiaušinių pakuotę. Klientams nebereikia atidarinėti dėžutės, norint patikrinti, ar visi kiaušiniai sveiki.


Lenkijos specialistai nudžiugino gyvūnų mylėtojus. Jie vietoj įprastos plastikinės kačių nešyklės pasiūlė ekologišką – vien iš kartono pagamintą – nešyklę „Catventure“, kurią vienu paprastu judesiu galima paversti jaukiu katės guoliu.Antrasis apdovanojimą pelnęs lenkų komandos kūrinys – „SoFruPack“ pakuotė, skirta saugiai transportuoti vaisių pintinėlėms, kad jie išliktų šviežūs ir nepažeisti.

 
Ispanijos komanda pasiūlė patogią „Strong Grip“ pakuotę, kurioje galima lengvai ir saugiai nešti du sunkius butelius.

Visi penki gaminiai buvo pripažinti „Red Dot“ dėl jų inovatyvaus dizaino, tvarių medžiagų ir patogumo klientui. „Smurfit Kappa“ ir jos dizainerius kasdien kurti naujoves motyvuoja pagrindinis tikslas – padėti klientams pasiekti ir viršyti vartotojų lūkesčius.

„Smurfit Kappa“ viceprezidentas inovacijų klausimais Arco Berkenbosch sakė: „Labai didžiuojamės šiuo įvertinimu – penkiais „Red Dot“ apdovanojimais ir pripažinimu pačioje prestiziškiausioje dizaino srityje. Šis laimėjimas dar sykį patvirtino, kad mūsų dizaineriai yra aukščiausio lygio specialistai, kasdien vis aukščiau keliantys kūrybiškumo ir inovacijų kartelę pasauliniu mastu.“

„Smurfit Kappa“ triumfas pasauliniuose kūrybinio dizaino apdovanojimuose