Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

"Smurfit Kappa" pasirengusi atverti ateities galimybes

2014 birželio 19 d.


Viena iš pirmaujančių pakuočių gamintojų pasaulyje „Smurfit Kappa“ praneša, kad 32 šalyse pradeda įgyvendinti naują pasaulinę prekės ženklo strategiją, kuri jos klientams atvers naujas ateities galimybes.  

 

Naujoji strategija sutelkta į klientų verslo augimą pasitelkus įžvalgumą ir inovacijas, atspindi nuolatinę kovą dėl prekių ženklų savininkų, siekiant laimėti svarbiausiomis akimirkomis, kai pirkėjai renkasi vienus prekių ženklus, o ne kitus. Įgyvendinant šią strategiją bus parengta iki šiol pakuočių pramonėje negirdėta giliausių įžvalgų programa, visame pasaulyje bus steigiamas naujas klientų patirties vertinimo centrų tinklas.

Naujoji pasaulinė prekės ženklo kampanija „Open the future“ atskleis „Smurfit Kappa“ pasiaukojimą dėl savo klientų verslo augimo, būnant iniciatyviems, išklausant klientą ir nepaliaujamai siekiant teikti ypatingą naudą, lemiančią kitokį vartotojų prekių ženklų pasirinkimą. Siekiant padėti išspręsti realias klientų problemas, ši kampanija remiasi pasauline įmonės patirtimi pakuočių, popieriaus gamybos ir tvarumo srityse, bei giliu klientų verslo supratimu.

Naujoji prekės ženklo strategija – tai 12 mėnesių pasaulinės tyrimų programos rezultatas. Šioje programoje dalyvavo geriausi „verslas verslui“ tyrimų specialistai, siekiantys nustatyti, ko prekių ženklų savininkai iš tikrųjų tikisi iš pakuočių pramonės. Į ją buvo įtraukti klientai, tiekėjai ir investuotojai, bei dauguma „Smurfit Kappa“ darbuotojų Europoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje.

 

 

 

Grupės prezidentas Gary McGannas sakė: „Pasaulinių prekių ženklų sritis tampa sudėtingesnė ir sparčiai kinta, tačiau joje gausu galimybių tiems, kurie renkasi naujas idėjas, technologijas ir tendencijas. Mes niekuo nesiskiriame. Mūsų požiūris į naujoves turi būti pagrįstas itin dideliu įžvalgumu ir sutapti su prekių ženklų savininkų, kurie yra mūsų klientai, požiūriu.“

 

Naujoji prekės ženklo strategija bus plėtojama teikiant aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugas ir inovacijų programas, kurios deda naujus pamatus pramonei. Viena iš tokių programų yra klientų įžvalgų programa, sukurta specialiai pakuočių pasauliui. Vykdant šią programą bus galima geriau suprasti klientų rinkas, elgseną ir tendencijas, apie kurias anksčiau šioje pramonėje nebuvo girdėta. „Smurfit Kappa“ kuria ir naują klientų patirties vertinimo centrų tinklą pagrindinėse rinkose. Amsterdamo Šipolio oro uoste bus įsteigtas pagrindinis centras, kuriame prekių ženklų savininkai dirbs kartu su „Smurfit Kappa“ ekspertais, išsamiai analizuos rinkų įžvalgas ir vertins pakavimo naujoves, kurios skatintų pelningą klientų verslo augimą ir užtikrintų tvarią tiekimo grandinę. Kitose didžiosiose pasaulio rinkose pradės veikti palydovinio ryšio centrai. 

 

Kampanija „Open the future“ bus įgyvendinama naudojant naują ir dinamišką mikrosvetainę, kurioje bus rodomi vaizdo įrašai, kaip klientai visame pasaulyje, bendradarbiaudami su „Smurfit Kappa“, kuria naujoviškus sprendimus, padedančius pasiekti komercinę sėkmę. Naujoje mikrosvetainėje galite apsilankyti adresu www.openthefuture.info. Jos turinys bus nuolat pildomas bei atnaujinamas visus metus.

 „Siekis teikti kūrybiškus ir pažangius sprendimus prekių ženklams visuomet buvo neatskiriama mūsų DNR dalis. Šiandien visa tai perkeliame į naują lygmenį su dideliu įsipareigojimu dar geriau suprasti savo klientų pasaulį ir skatinti jų augimą taikant inovacijas. – pridūrė G. McGannas. – Norint suprasti, kas iš tikrųjų skatina mūsų klientų verslus ir jų klientus judėti į priekį ir kur glūdi ateities galimybės, reikia domėtis ne tik tiesioginiais klientų pakavimo poreikiais. Tik tokiu būdu neabejotinai galėsime parengti įžvalgius ir kūrybiškus sprendimus, į kuriuos rimtai žvelgs prekių ženklų savininkai ir kurie atvers galimybes augti ateityje.“

 

Click here to visit our Open the future microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

"Smurfit Kappa" pasirengusi atverti ateities galimybes