Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ pradeda naują etapą – pristato paslaugą „SupplySmart“

2017 m. liepos 10 d.


„Smurfit Kappa“ paslauga „SupplySmart“, paremta 50 000 tiekimo grandinių praktika, leidžia perkelti pakuočių optimizavimo procesą į aukštesnį lygmenį. Teikiant šią pramonėje pirmaujančią paslaugą, naudojama įrodymais pagrįsta duomenų analizė ir įžvalgos. Tai suteikia įmonėms galimybę įvertinti riziką ir optimizuoti jų tiekimo grandinės efektyvumą.

„SupplySmart“ – pirmoji tokio pobūdžio paslauga, kuri jungia duomenis iš daugiau kaip 50 000 tiekimo grandinių daugiau kaip 30 šalių, kūrybiškus sprendimus, ekspertines žinias bei per ilgus metus sukauptą praktinę patirtį. Paslauga leidžia įmonėms sumažinti pakuotės ir transportavimo kaštus bei džiaugtis sklandesniais gamybos procesais nesukeliant grėsmės veiklos rezultatams.

Didžiulė tiekimo grandinių duomenų bazė analizuojama lyderiaujančioje mokslinių tyrimų laboratorijoje, įvertintoje ISTA (International Safe Transit Association) sertifikatu, tad kaštų optimizavimo sprendimai patikrinti moksliškai, o rizika klientams yra minimali.

Arco Berkenbosch, „Smurfit Kappa“ inovacijų ir plėtros viceprezidentas, sakė: „Šiandienos verslo pasaulyje mažai vietos bandymams ir klaidoms. Mūsų klientams reikia naujoviškų ir patikrintų sprendimų. Pastarąjį dešimtmetį rinkome duomenis ir analizavome tiekimo grandines – nuo puikiai žinomų mažmenininkų iki sudėtingų siuntų pristatymų. „SupplySmart“ jau taikoma 150 kartų per dieną, siekiant didinti tiekimo grandinių efektyvumą pirmaujančiose kompanijose visame pasaulyje.“

„Smurfit Kappa“ pradeda naują etapą – pristato paslaugą „SupplySmart“