Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ pasiekia naują tikslą skatindama tvarią miškininkystę

2017 m. vasario 16 d.


„Smurfit Kappa“ pranešė, kad 90% klientams parduodamų pakuočių yra įvertinta FSC®, PEFC™ arba SFI™  sertifikatais. Tai ilgalaikio įmonės įsipareigojimo siekti tvarumo įrodymas.

Sertifikatų sistema yra svarbus žingsnis skatinant tvarią miškininkystę. Ji užtikrina visos tiekimo grandinės skaidrumą ir tvarią naudojamų žaliavų kilmę. „Smurfit Kappa“ tikslas – teikti klientams tvarią vertę ir padėti jiems siekti savų tvarumo bei aplinkosaugos tikslų.

90% sertifikuotų pakuočių lygį pasiekti pavyko 2014 m. sėkmingai įdiegus viso gaminamo ir pakuotėms skiriamo popieriaus kilmės patvirtinimo grandinę.

FSC, PEFC arba SFI sertifikatai – patikimiausias būdas užtikrinti, kad pakuotėms popieriaus pagrindu skirti plaušai išgaunami vadovaujantis tvaria miškų valdymo strategija.

Siekdama šio ambicingo kilmės patvirtinimo grandinės tikslo, „Smurfit Kappa“ pasauliniu mastu įgyvendino griežčiausias išteklių atrankos, kontrolės ir rizikos valdymo tvarkas. Buvo imtasi šių priemonių:

  • „Smurfit Kappa“ priklausančios plantacijos bei miškai buvo įvertinti pagal FSC arba PEFC miškų valdymo sertifikavimo schemas.
  • Daugiau kaip 300 gamyklų buvo įdiegtos trečiųjų šalių sertifikuotos FSC, PEFC arba SFI kilmės patvirtinimo grandinės sistemos.
  • Imta taikyti griežta pirminių ir rūšiuotųjų plaušų išteklių atrankos politika.
  • Užtikrintas visos plaušų tiekimo sistemos skaidrumas ir atsekamumas – reikalavimai taikomi tiek įmonei priklausančioms ir jos valdomoms plantacijoms bei miškams, tiek patikimų ir sertifikuotų tiekėjų tinklui.

Komentuodamas šį pasiekimą grupės viceprezidentas plėtros klausimais Steven Stoffer sakė: „Smurfit Kappa“ kompanijoje suvokiame tvarumo svarbą kiekviename žingsnyje. Mūsų atsakomybė yra užtikrinti, kad mūsų klientams tiekiami produktai atitiktų aukščiausius kilmės patvirtinimo grandinės standartus. Didžiuojamės pasiektu tikslu ir galimybe prisidėti prie geresnio miškų tvarkimo visame pasaulyje bei tvaresnės ateities.“„Smurfit Kappa“ pasiekia naują tikslą skatindama tvarią miškininkystę