Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Duris atveria pirmas „Smurfit Kappa“ patirties centras Šiaurės ir Pietų Amerikoje

2017 m. birželio 12 d.


„Smurfit Kappa“ plečia pasaulinį patirties centrų tinklą. Ketvirtadienį bus atidarytas naujas padalinys Dalase, Teksaso valstijoje.

Tai pirmas „Smurfit Kappa“ patirties centras Šiaurės ir Pietų Amerikoje ir septynioliktas visame pasaulyje.

Patirties centruose klientai gali praktiškai sužinoti, kokį poveikį turi pakuotė kiekviename tiekimo grandinės etape. Centruose įrengtos inovatyvios ekspozicijos ir parduotuvės vizualizavimo priemonės. Šie centrai padeda ugdyti talentus talentus ir kurti inovacijas kompanijoje. 

Dallas EC.JPG
 

Į didįjį atidarymą šią savaitę susirinks gausus dizainerių, klientų, pardavimo komandų ir spaudos atstovų būrys. Svečiai galės apžiūrėti įvairų inovatyviausių gaminių asortimentą. Žiuri balsuos už labiausiai sužavėjusius išradimus, kuriems bus skirti „Smurfit Kappa“ inovacijų apdovanojimai. Ši apdovanojimai Šiaurės ir Pietų Amerikoje vyks pirmą kartą. Per vakarienę bus paskelbti mažmeninės prekybos, vartotojo ir pramonės, reklaminių stendų ir tvarumo kategorijų nugalėtojai.

„Smurfit Kappa“ centras Teksase – pirmas Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Artimiausiais mėnesiais planuojama atidaryti centrus ir Meksikoje bei Kolumbijoje. „Smurfit Kappa“ pasaulinis patirties centras įsikūręs Šipolyje, Amsterdame.

 

Daugiau informacijos apie „Smurfit Kappa“ patirties centrus rasite čia.

Duris atveria pirmas „Smurfit Kappa“ patirties centras Šiaurės ir Pietų Amerikoje