Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ plečia „Bag-in-Box®“ verslą Europoje

2016 m. vasario 14 d.


„Smurfit Kappa” paskelbė sudariusi įmonės „Litbag” pirkimo sutartį. Šis sprendimas padės sustiprinti kompanijos poziciją Pietų Europos rinkoje.

„Litbag“ specializuojasi daugiasluoksnių barjerinių EVOH plėvelių gamyboje, kurių pranašumas – ilgesnis produktų galiojimo laikas. Šiandien „Litbag“ yra viena lyderiaujančių kompanijų Portugalijos vyno rinkoje. Be to, įmonės gaminiai eksportuojami į kelias šalis, tarp jų – į Ispaniją ir Prancūziją.

Įsigijusi šią veiklią įmonę, „Smurfit Kappa“ galės sustiprinti savo „Bag-in-Box®“ gaminių pasiūlą Pietų Europoje ir dar labiau įsitvirtinti vyno sektoriaus lyderio pozicijoje.

„Bag-in-Box®“ ir toliau išlieka sritimi, turinčia didelį potencialą Grupės veikloje. Planuojame dar labiau įsitvirtinti visuotinėje rinkoje. „Bag-in-Box®“ verslui matome daug puikių galimybių pasauliniu mastu“, – kalbėjo Roberto Villaquiran, „Smurfit Kappa“ Europos padalinio generalinis direktorius.

„Litbag“ yra dinamiška įmonė, pasižymėjusi inovacijų ir rinkos plėtros srityje. Tokių produkto išskirtinumų, kaip jų plėvelės efektyvumas ir mūsų VITOP čiaupų technologija, suderinimas reikšmingai sustiprins mūsų galimybes“, – sakė Thierry Minaud, „Smurfit Kappa“ „Bag-in-Box®“ padalinio generalinis direktorius.

„Nekantraujame suvienyti jėgas su „Litbag“ ir sustiprinti savo veiklą Pirėnų pusiasalyje, už kurį atsakingas regiono generalinis direktorius Pascual Martinez.“

„Smurfit Kappa“ plečia „Bag-in-Box®“ verslą Europoje