Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ sukūrė aseptinį „Pouch-Up“ maišelį vaisių sultims

​2016 m. gegužės 18 d.


„Smurfit Kappa“, visapusių „Bag-in-Box®“ pakuočių sprendimų lyderė, pasitelkė naujas pildymo technologijas ir išplėtė savo kategoriją „Pouch-Up®“.

Bendradarbiaudama su įmone „Pressade“, trečia stipriausia neatvėsintų vaisių sulčių gamintoja, besispecializuojančia visai šeimai skirtų produktų srityje, „Smurfit Kappa Bag-in-Box“ sukūrė naują pakavimo sprendimą – antiseptinę pakuotę, skirtą vaisių sultims. „Pressade“ pristato 100% aseptines trijų rūšių (obuolių, apelsinų ir įvairių vaisių) sultis Pouch-Up®.

Pouch-Up® sprendimas tobulai tinka šiems produktams. Lengvą pakuotę naudoti paprasta ir patogu – ji puikiai atitinka naudotojų poreikius. Išorėje įtaisytas „Original Vitop®“ (aseptinis variantas) leidžia sultims tolygiai tekėti.


„„Pouch-Up®“ yra higieniška pakuotė, tobulai pritaikyta pripildyti aseptiškai. Šis sprendimas leidžia mums atsinaujinti ir prekių lentynose išsiskirti iš konkurentų. Mūsų manymu, vartotojai tikrai įvertins „Pouch-Up®“ sultis – iš dalies dėl to, kad jas gerti patogu ir smagu. Tai inovatyvus būdas paskatinti vaisių sulčių vartojimą pusryčių metu, kuris yra sumažėjęs pastaraisiais metais“, – sakė Catherine Bererd, „Presade“ gaminių vadovė.

Aseptiškai pripildomų vaisių sulčių rinka labai reikli – joje galioja specialūs higienos reikalavimai, be to, reikia pritaikyti technologijas. „Smurfit Kappa Bag-in-Box“ sukurta „Pouch-Up®“ pakuotė pritaikyta pripildyti aseptiškai: iš pradžių atliekamas jonizavimas, tada užpildoma naudojant automatinius aseptinius aparatus. Naujojo tipo pakuotė sparčiai populiarėja – ji skinasi kelią į aseptinio pildymo rinkas, kur šiuo metu dominuoja kitų tipų pakuotės. „Smurfit Kappa“ partnerystė su „FBR- Elpo spa“ ir įmonės patirtis aseptinio pildymo srityje leidžia pasiūlyti vaisių sulčių rinkos klientams visapusį ir efektyvų pakavimo sprendimą.

Kurdama aseptinę sulčių pakuotę „Pouch-Up®“, „Smurfit Kappa Bag-in-Box“ kūrė inovacijas ir nuolat tobulino pildymo technologijas. Ištobulintos savybės leis „Pouch-Up®“ pakuotėms įsitvirtinti naujose rinkose.

„Smurfit Kappa“ sukūrė aseptinį „Pouch-Up“ maišelį vaisių sultims