Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Naujas „Smurfit Kappa“ gaminys – „Bag-in-Box®“ sprendimas variklių alyvai

​2017 m. gegužės 24 d.


„Smurfit Kappa“ pristato naujoviškas, aplinkai nekenksmingas variklių alyvos pakuotes. Naujoji „Bag-in-Box®“ pakuotė, nepriekaištingai apsauganti alyvą, buvo sukurta specialiai automobilių pramonės sektoriui.

 

Variklių alyva paprastai laikoma plastikiniuose buteliuose, kuriems pagaminti reikia apie 85 proc. daugiau medžiagų negu naujosioms „Bag-in-Box®“ pakuotėms.

Be to, sumanaus dizaino pakuotę ypač lengva naudoti. Alyva bėga ypač tiksliai, o rizika ją išlaistyti yra žymiai mažesnė. Dėžės viduje esantis tvirtas maišelis pagamintas iš polietileno ir nailono plėvelių. Šis unikalus derinys neleidžia sklisti kvapui ir apsaugo nuo alyvos dalelių migracijos. Maišelio siūlės ir plėvelė ypač tvirtos, todėl lankstoma pakuotė netrūkinėja.

Naująjį „Bag-in-Box®“ sprendimą įvertins ne tik automobilių savininkai, bet ir remonto dirbtuvių darbuotojai – jiems nebereikės sandėliuoti daug vietos užimančių plastikinių butelių ar sunkių kibirų. Stačiakampio formos „Bag-in-Box®“ pakuotę patogu laikyti ant lentynos ir prijungti prie paskirstymo sistemos. Vienoje lentynoje galima patogiai laikyti skirtingų rūšių variklių alyvą.

Pakuotės pristatomos sulankstytos ir plokščios, tad jas laikyti ir gabenti ypač lengva ir ekonomiška.  Užpildyta „Bag-in-Box®“ pakuotė užima 9 proc. mažiau vietos negu plastikiniai kibirai, o joms pagaminti sunaudojama maždaug 85 proc. mažiau medžiagų negu nelankstiems plastikiniams buteliams. Maišelį visai paprasta išimti iš dėžės, o visos pakuotės medžiagos yra perdirbamos.

Thierry Minaud, „Smurfit Kappa“ sprendimų „Bag-in-Box®“ generalinis direktorius džiaugiasi naujuoju gaminiu: „Pastarąjį kartą inovatyvi variklių alyvos pakuotė buvo pristatyta daugiau kaip prieš 30 metų. Atėjo metas pereiti prie aplinkai nekenksmingų pakuočių. Šiuo atžvilgiu „Bag-in-Box®“ yra nepriekaištingas sprendimas.“

Naujas „Smurfit Kappa“ gaminys – „Bag-in-Box®“ sprendimas variklių alyvai