Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ įžengė į Brazilijos pakuočių gamintojų rinką

2016​ m. sausio 4 d.

„Smurfit Kappa Group“, plc. (toliau – „SKG“ arba Grupė) – viena iš didžiausių pasaulyje integruotų pakuočių popieriaus pagrindu gamintojų, vykdančių veiklą Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyse – už apytiksliai 186 mln. eurų (805 mln. Brazilijos realų) įsigijo dvi Brazilijos pakuočių popieriaus pagrindu gamybos įmones – „Industria de Embalagens Santana“ (toliau – „INPA“) ir „Paema Embalagens“ (toliau – „Paema“).

„INPA“ ir „Paema“ yra privačios integruotos struktūros pakuočių gamybos įmonės. Sujungtų įmonių veikla vykdoma trijuose perdirbto kartono fabrikuose, kurių bendros gamybos apimtys sudaro 210 000 tonų, ir keturiose gofruotojo kartono gamybos gamyklose, kurios savo produkciją tiekia klientams Brazilijos šiaurės rytinėje dalyje, Rio de Žaneiro ir San Paulo regionuose, taip pat šalies pietinėje dalyje. 2015 m. rugsėjo 30 d. „INPA“ ir „Paema“ nuosavas turtas sudarė atitinkamai 30 mln. eurų (129 mln. Brazilijos realų) ir 6 mln. eurų (26 mln. Brazilijos realų).

Šių fabrikų, prijungtų prie Grupės, dydis ir vieta leis sustiprinti Grupės lyderio poziciją kaip didžiausio gofruoto kartono pakuočių tiekėjo visame Lotynų Amerikos regione. „SKG“ taip pat stiprins abi įsigytas įmones diegdama aukščiausio standarto valdymo sistemas, taikydama dizaino ir inovacijų pajėgumus. Be to, išaugusi Grupės veiklos įtaka pasaulyje padės pagerinti pakuočių pasiūlą tarptautinėms įmonėms, veikiančioms visame Šiaurės ir Pietų Amerikos regione. 

Abiejose įsigytose įmonėse kartu dirba daugiau nei 1700 darbuotojų. Grupė tikisi 2017 m. pabaigoje pasiekti bendrą 6 mln. eurų (28 mln. Brazilijos realų) apyvartą, tobulinant įmonių veiklą bei optimizuojant integruoto verslo tiekimo grandinę. Dėl to tikimasi, kad sujungtų įmonių vertės ir EBITDA santykis 2015 m. išaugs 6,3 kartus.

Susitarimas, sudarytas 2015 m. gruodį, iš karto padidins gaunamas pajamas. Sandoris buvo apmokėtas iš Grupės turimų likvidumo išteklių, pirmiausia – iš grynųjų išteklių kartu su kartu su kredito paslaugomis.

„Smurfit Kappa Group“ vadovo Tony Smurfit komentaras: „Su malonumu pranešame apie „INPA“ ir „Paema“ įmonių įsigijimą, dėl kurio pagerės mūsų Grupės pozicija strateginiu požiūriu svarbioje rinkoje, padidės mūsų įmonių geografinės padėties įvairovė ir sustiprės įtaka. Nekantraujame į „Smurfit Kappa Group“ gretas priimti didelę patirtį sukaupusias darbuotojų komandas. Esame tikri, kad jų profesionalumas ir vertinga patirtis bus puiki atspirtis žengiant į Brazilijos rinką bei dar labiau išplės mūsų Grupės, rinkos lyderio visame Lotynų Amerikos regione, paslaugų pasiūlą mūsų esamiems tarptautiniams klientams.“

 

 

 

 

„Smurfit Kappa“ įžengė į Brazilijos pakuočių gamintojų rinką