Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Verslo sėkmei pardavimo vietoje „Smurfit Kappa“ išleidžia naują „Shelf Smart“ paslaugą

22 April 2015

Pagrindiniame bendrovės inovacijų renginyje „Smurfit Kappa“ paskelbė apie pradedamą teikti „Shelf Smart“ paslaugą - lygių rinkoje neturintį sprendimą, kuris padės dar greičiau klientams teikti patikrintus pakuotės sprendimus.

„Smurfit Kappa“ išvystė naują „Shelf Smart“ paslaugą, siekdama pakelti klientų produkcijos perkamumą prekybos vietose. Tai – pirmoji paslauga rinkoje, kuri suteikia klientams galimybę pasirinkti optimalų į pirkėjus nukreiptos rinkodaros sprendimą nerizikingoje aplinkoje ir greitai patikrinti rezultatus su tikrais pirkėjais. „Shelf Smart“ – tai „Smurfit Kappa“ ekspertinių žinių pakuočių srityje, pirkėjų įžvalgų, pažangių technologijų, bendradarbiavimo strategijų ir veiksmingų dizaino sprendimų visuma. Tai – naujausias pavyzdys, kaip įmonė vykdo savo įsipareigojimą atverti naujas galimybes ir didinti pamatuojamą verslo sėkmę pasitelkiant pakuočių inovacijas.Rinkodaros vadovai įvertino šį sprendimą kaip greitą, viską apjungiantį ir pamatuojamą procesą, pridedantį realios vertės jų į pirkėjus nukreiptos rinkodaros strategijoms. Sprendimas buvo sukurtas po neseniai „Smurfit Kappa“ išleistos Baltosios knygos apie į pirkėjus nukreiptą rinkodarą  – "Marketing on the Shelf - exactly how in control are you?" („Rinkodara parduotuvės lentynoje – būtent kaip viską kontroliuojate?“) Minėtas tyrimas atskleidė, kad net 76 proc. pirkimo sprendimų yra priimami parduotuvėje, o apsispręsti pirkėjams vidutiniškai pakanka 4 sekundžių. Tai pabrėžia dideles komercines galimybes prekybos vietose bei poreikį prekių ženklams kurti rinkodaros strategijas.

„Smurfit Kappa“ vyr. inovacijų viceprezidentas Arco Berkenbosch sakė: „Teikiant  „Shelf Smart“ paslaugą, pradžioje mes deriname pažangiausias įžvalgų priemones, tokias kaip mūsų technologija „Shelf Viewer“, kuri leidžia palyginti iki 22 000 produktų pozicionavimą skirtingose prekybos vietose, su mūsų pasauline patirtimi, sukaupta kuriant individualius pakuočių sprendimus realioms problemoms spręsti. Tuomet naudojame inovatyvią 3D parduotuvės vizualizavimo priemonę, kad patikrintume idėją nerizikingoje aplinkoje, o idėjos poveikį tikriems pirkėjams galiausiai išbandome naudodami internetinę akių sekimo priemonę, išvystytą bendradarbiaujant su aukštųjų technologijų partnere „EyeSee“. Tokiu būdu „Shelf Smart“ garantuoja prekių ženklams pamatuojamą verslo sėkmę, įrodant, kad jų į pirkėją nukreipta rinkodara skatins priimti sprendimą pirkti ir atves į verslo sėkmę.“

„Smurfit Kappa“ sukūrė „Shelf Smart“ paslaugą nepaliaujamai koncentruodamasi į savo klientų laiko ir pinigų taupymą, kuriant teisingą pakuotės sprendimą dar prieš jam tampant realiu, o visas procesas nuo problemos apibrėžimo iki įrodyto sprendimo užima vos 4–8 savaites.

„Shelf Smart“ yra tik viena iš daugelio naujovių, pristatytų bendrovės pagrindiniame inovacijų renginyje, kuris vyko balandžio 15–16 d. Nyderlanduose. Šia paslauga „Smurfit Kappa“ klientai galės pradėti naudotis jau 2015 m., atsižvelgiant į atskiroms Europos rinkoms numatytus įgyvendinimo etapus. Be to, tai sutampa su naujojo Pasaulinio patirties vertinimo centro (angl. Global Experience Centre) atidarymu Amsterdamo oro uoste. Ši vieta taps demonstraciniu centru visam pasauliui, kur įmonės ekspertinės žinios kurti pakuočių sprendimus bus pristatomos klientams. Tai – vienas didžiausių tokių pakuočių patirties vertinimo centrų visame pasaulyje. 

„Smurfit Kappa“ patirties vertinimo centrų tinklas ir paslauga „Shelf Smart“  – naujausi įmonės strategijos „Open the future“, skirtos atverti galimybes savo klientams per įžvalgas ir inovacijas, pavyzdžiai. Tai iliustruoja „Smurfit Kappa“ didelį įsipareigojimą teikti maksimalią vertę savo klientams, kuriant patikrintas pakuočių inovacijas, vedančias į verslo sėkmę bei vartotojų pirkimų kelio optimizavimą.

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

Verslo sėkmei pardavimo vietoje „Smurfit Kappa“ išleidžia naują „Shelf Smart“ paslaugą