Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ atiteko trokštamas pasaulinis apdovanojimas už dizainą ir vieta tarp kūrybos pramonės geriausiųjų

2015 m. lapkričio 6 d.

„Smurfit Kappa“ pelnė prestižinį 2015 m. „Red Dot“ apdovanojimą už savo inovatyvų „Protective Wings“ pakuotės sprendimą, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant su klientu iš technologijų srities - įmone „Acer“.

2015 m. „Communication Design“ kategorija sulaukė 7 451 dalyvių – išmanus „Smurfit Kappa“ sprendimas, skirtas transportuoti „Acer“ prietaisus, įveikė stiprius varžovus ir kartu su kitais 568 projektais pelnė visame pasaulyje garsų kokybės ženklą.

Technologijų įmonės dažnai renkasi sudėtingas pakuotes iš daugybės dalių su dirbtiniais komponentais. „Acer“ norėjo tai pakeisti. Ji pateikė „Smurfit Kappa“ iššūkį – atrasti sprendimą, kaip paprastai ir tausojant aplinką klientams grąžinti pataisytas planšetes ir nešiojamuosius kompiuterius. Sprendimą pasiūlė Rolfas Krajceris („Smurfit Kappa Sarstedt“) ir Jolanta Mirowski („Smurfit Kappa Service“), kurie sukūrė naujoviško dizaino „Protective Wings“ pakuotę. Projektui vadovavo Frauke Busch.

Naujoji „Protective Wings“ pakuotė gaminama iš vienos FSC® sertifikuoto gofruoto kartono dalies. Specialūs užlenkiami sparnai suteikia atramą ir neleidžia prietaisui laisvai judėti transportavimo metu. Išoriškai surinkta pakuotė atrodo minimalistiškai, tačiau jos paskirtis ypač plati: įvairūs pakuotės variantai tinka skirtingiems prietaisams – nuo planšečių iki išmaniųjų telefonų – transportuoti.

Pakuotę paprasta surinkti, todėl darbuotojai per valandą gali paruošti iki 120 dėžių planšetėms – tris kartus daugiau nei anksčiau. Be to, transportavimo metu patiriamą žalą pavyko sumažinti iki nulio. Apskritai, „Protective Wings“ pagaminti reikia 36% mažiau medžiagų ir pagaminimo kaštai yra mažesni nei ankstesnės „Acer“ pakuotės.

„Tvarumas ir aukšti kokybės standartai – tai „Acer“ verslo kultūros pagrindas, – sako Wilfriedas Thomas, „Acer“ Centrinės Europos regiono vadovas. – Kartu su „Smurfit Kappa“ sukūrėme tinkamą pakuotę, skirtą transportuoti grąžinamą pirkėjui mūsų produktą. Pakuotės dizainas inovatyvus, ji pagaminta iš tvarių medžiagų ir yra nepaprastai patogi. Kartu su nuostabiais atsiliepimais iš klientų, pelnytas „Red Dot“ apdovanojimas už pakuotės idėją yra ypač vertingas mūsų nuolatinių pastangų tvarumo srityje pripažinimas.

„Smurfit Kappa Germany“ generalinis direktorius Borisas Maschmannas pridūrė: „Protective Wings“ – tobulas apgaulingai paprastos pakuotės pavyzdys, kuris yra inovacijų ir ekspertinių žinių įkvėpto bendradarbiavimo rezultatas. Tai, kad „Acer“ projektas pelnė „Red Dot“ apdovanojimą –  tiesiog fantastiška. Mes nepaprastai didžiuojamės, kad  prie šio sprendimo dirbusios komandos darbas buvo pelnytai pripažintas vienu talentingiausių kūrybinio dizaino projektų pasaulyje.“

„Smurfit Kappa“ atiteko trokštamas pasaulinis apdovanojimas už dizainą ir vieta tarp kūrybos pramonės geriausiųjų