Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

RISI pripažino „Smurfit Kappa“ generalinį direktorių 2014 m. Europos metų generaliniu direktoriumi

​15 January 2014

„Smurfit Kappa“ malonu pranešti, kad Grupės generalinis direktorius Gary McGannas pripažintas RISI 2014 m. Europos metų generaliniu direktoriumi.

RISI, informacijos pasaulinės miško produktų pramonės srityje tiekimo lyderis, suteiks apdovanojimą Europos celiuliozės ir popieriaus konferencijoje, kuri turėtų vykti Prahoje 2014 m. kovo 10–12 dienomis.
RISI metų Europos generalinį direktorių išrinko Europos ir pasaulinei celiuliozės ir popieriaus pramonei atstovaujančių investicijų analitikų ir portfelio valdytojų grupė. Tai įvyko po 2013 m. „Institutional Investor“ žurnalo apdovanojimo šio sektoriaus geriausiam generaliniam direktoriui.
RISI teigimu, viena iš apdovanojimo priežasčių buvo ta, kad praėjusiais metais „Smurfit Kappa Group“ verslo rezultatai pagerėjo daugelyje sričių – didesnis pelningumas, sėkminga įsigytų įmonių integracija ir itin reikšmingas akcininkų gaunamos vertės padidinimas.

Apie RISI

RISI – informacijos pasaulinės miško produktų pramonės srityje teikimo lyderis. Įmonė dirba su klientais iš celiuliozės ir popieriaus, medienos produktų, medienos, biomasės, plaušų, neaustinių medžiagų, poligrafijos ir leidybos pramonės, siekdama padėti priimti geresnius sprendimus.
RISI, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Bostone (Masačiusetso valstijoje), valdo papildomus biurus Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje ir Azijoje.

RISI pripažino „Smurfit Kappa“ generalinį direktorių 2014 m. Europos metų generaliniu direktoriumi