Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa pristato 3D parduotuvės vizualizavimo priemonę

2013 spalio 3 d.

Pirmiausia sukurkite tinkamą pakuotę, o tik paskui ją gaminkite.

Optimizavus pakuotės dizainą galima užtikrinti sėkmingą apsipirkimo patirtį.  Dabar naujos technologijos leidžia klientams patiems įvertinti tokią patirtį ir ją perkelti į tikrovę naudojant „Smurfit Kappa“ trimatę parduotuvės vizualizavimo priemonę („Store Visualiser“), kuri buvo pristatyta praėjusią savaitę.

Išskirtine „Smurfit Kappa“ lentynų žiūrykle („Shelf Viewer“) galime analizuoti Jūsų produktų pateikimo lentynose klausimus. Parduotuvės vizualizavimo priemonė suteikia galimybę sukurti tūkstančius tarpusavyje keičiamų optimizavimo scenarijų, nuotraukų, filmų, tiesioginių segmento prekės ženklų ir konkretiems klientams pritaikytų pakuočių demonstracijų, kurios leidžia išspręsti pateikimo lentynose klausimus. Visi šie variantai rodomi milžiniškame 4,5 x 2,5 m didelės raiškos ekrane.

Parduotuvės vizualizavimo programa buvo pristatyta po to, kai praėjusiais metais buvo pradėta naudoti lentynų žiūryklė. Tai naujausia „Smurfit Kappa“ „Innotools“ priemonė, kuria galima vienu metu priimti sprendimus dėl pozicionavimo rinkoje ir pasiteisinusių naujovių.

  „Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų – padėti klientams sėkmingai įsitvirtinti rinkoje. Parduotuvės vizualizavimo priemonė įrodo, kad esame lyderiai, gebantys technologijas sujungti su išskirtinėmis pakavimo įžvalgomis, ir kad kitas mūsų žingsnis – suprasti savo klientus, t. y. pabandyti visa įvertinti iš jų pozicijos. Taip užtikriname, kad mūsų klientai, kurdami ir tikrindami pakuotes prieš tai, kai jos pradedamos gaminti, tai atliktų tinkamai“.

Tony Smurfit,
Smurfit Kappa vykdomasis direktorius 

Saugi ir patikima parduotuvės vizualizavimo programos aplinka, kurioje atliekami tyrimai su prekės ženklais, yra geriausias būdas užtikrinti, kad „tiesos akimirką“ – pirkėjui pirmą kartą susidūrus su prekės ženklu – jis pajus didžiausią poveikį.

Šis klientų elgsenos tyrimas suteikia konkurencinį pranašumą ir dar labiau sustiprina „Smurfit Kappa“ kaip pakuotės dizaino optimizavimo tyrimų, skirtų klientams, lyderės poziciją.

 Tokie nuolatiniai patobulinimai įrodo, jog „Smurfit Kappa“ žino, kad ateitis yra šiandien ir kad ji yra jai pasirengusi.

Žiūrėkite ir sužinokite daugiau

Smurfit Kappa pristato 3D parduotuvės vizualizavimo priemonę