Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Namai iš gofruotojo kartono, kurie naudojami kaip laikinoji pastogė

„Smurfit Kappa Benelux“ pritaria iniciatyvai gaminti sėkmingai išbandytus gofruotojo kartono namus, kurie naudojami kaip laikina pastogė.

„Smurfit Kappa Benelux“ remia „Lions Europe Forum 2011“ ir su pasididžiavimu palaiko „Calamatic Foundation“ iniciatyvą gaminti laikinus gofruotojo kartono namus nelaimės zonose gyvenantiems žmonėms.

Pakistane ir Panamoje buvo atlikti sėkmingi bandymai. Laikinojoje pastogėje gali būti įrengti saulės kolektoriai ir tiekiamos komunalinės paslaugos. Tokie laikini namai turi vidines laikančiąsias konstrukcijas, be to, tokios pastogės atsparios vandeniui, ugniai ir UV spinduliams.

Namai sukurti taip, kad būtų galima suteikti laikiną prieglobstį nukentėjusiesiems nuo katastrofų.

Mastrichte (Nyderlanduose) surengtame forume daugybė lankytojų iš įvairiausių Europos šalių turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti laikinus gofruotojo kartono namus. Visi lankytojai gofruotojo kartono namų dizainą įvertino entuziastingai ir buvo sužavėti mūsų pozityvia istorija.

„Lions Club Council“ pirmininkas Janas Troostas buvo dėkingas „Smurfit Kappa Benelux“ už paramą ir nurodė, kad tiki bendradarbiavimu: „Nutiestas tiltas tarp skirtingų partnerių. Dabar laikas galvoti apie kitus šio puikaus projekto plėtros etapus ir iš esmės pagerinti vargingiausių pasaulio bendruomenių gyvenimą.“

„Smurfit Kappa Benelux“ įmonių socialinės atsakomybė – nenutrūkstamo ilgalaikės vertės kūrimo proceso dalis. „Smurfit Kappa Twincorr“ pardavimo projektų vadovas Chrisas Wiegersas sakė: „Mes su didžiuliu susidomėjimu siekiame dalyvauti solidaresnio pasaulio kūrimo procese".

  

Namai iš gofruotojo kartono, kurie naudojami kaip laikinoji pastogė