Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa Latin America“ apmoko instruktorius

​Lotynų Amerikos darbuotojai mokomi, kaip kiekvienas jų galėtų prisidėti prie „Smurfit Kappa“ sėkmės ir kaip tokia informacija pasidalyti su kolegomis.

16 „Smurfit Kappa Latin America“ darbuotojų susirinko Kalio mieste (Kolumbija), kur dalyvavo „Verslo ekonomika. Mokyk instruktorių (BET)“ kursuose, kad tokį seminarą galėtų vesti visoje Lotynų Amerikoje.

Dalyviai atstovavo skirtingiems įmonės funkciniams padaliniams: pardavimų, finansų ir gamybos. Vokietijoje pradėti organizuoti mokymai yra pardavimo mokymų modulių rinkinys. Per pastaruosius metus šie mokymai rengiami visoje Europoje. Tokiuose kursuose Europoje jau yra dalyvavusių daugiau kaip 2 000 darbuotojų. O dabar kai kurie mūsų kolegos iš Lotynų Amerikos prisidės prie šios grupės.

Instruktorių komandos, kurias sudaro 4 asmenys iš Meksikos, Kolumbijos, Venesuelos ir Argentinos, toliau sėkmingai mokys, kaip kiekvienas atskirai ir visi kartu gali prisidėti prie organizacijos sėkmės.

Esminė kursų dalis – kainų skaičiavimas ir veiksniai, kurie gali turėti įtakos pajamoms ir kompanijos likvidumui.  Paskui 2 dienų kursų metu dalyviai išmoksta, kaip įgyti pasitikėjimą atliekant užduotis, susijusias su balansu, pelno (nuostolių) ataskaita, pinigų srautais, įnašais ir apyvartiniu kapitalu.

„Smurfit Kappa Latin America“ apmoko instruktorius