Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ laimėjo „Unilever“ Tvarumo apdovanojimą

„Smurfit Kappa“ laimėjo „Unilever“ Tiekėjo apdovanojimą kategorijoje „Laimi, kai veikla yra tvari“.

„Unilever“ Tiekėjų apdovanojimo ceremonija „Partneris, su kuriuo laimi“ surengta 2011 metais pradžioje Londone. Šioje ceremonijoje pagerbti išskirtiniai bendradarbiavimo pavyzdžiai tokiose kategorijose: inovacija, tvarumas, verslo integravimas, pasiekimai besivystančiose ir naujai besikuriančiose rinkose.

„Unilever“ nurodė, kad kategorija „Laimi, kai veikla yra tvari“, kurioje laimėjo „Smurfit Kappa“, buvo išskirta siekiant apdovanoti „tiekėjus, kurie šioje srityje pranoko kitus ir padėjo „Unilever“ sukurti konkurencingas tiekimo grandines, prisidėjo prie teigiamo poveikio aplinkai, socialinio arba ekonominio vystymo, teikė apčiuopiamą naudą „Unilever“ prekių ženklams, vartotojams arba klientams“.

„Unilever“ paaiškino, kodėl šis apdovanojimas skirtas būtent „Smurfit Kappa“:

Išbaigtas „Smurfit Kappa“ požiūris į tvarią popierinę pakuotę leido šiai įmonei tapti savo srities lydere. Ji įvertina visą procesą – nuo žaliavos gavimo iki vartojimo pakuočių perdirbimo, ir padeda „Unilever“ plėtoti jos popieriaus ir kartono politiką.

Vienas iš pavyzdžių, kad įmonė, vadovaudamasi vartotojų rinkos supratimu ir pažangiomis tyrimų ir plėtros priemonėmis, yra suinteresuota gaminti tik aplinką tausojančias pakuotes – naujai sukurtas pirkėjo krepšys. Jis buvo sukurtas „Unilever“ namų valymo produktų kategorijai (parduodama Europoje). Pakuotė lentynose atrodo gerokai patraukliau. Pradėjus naudoti tokias pakuotes, „Unilever“ pašalino apie 140 tonų poliesterinių pakavimo juostų, todėl pakuotės tapo lengviau perdirbamos, ir, žinoma, pigesnės klientams.

Ceremonijoje apdovanojimą priėmęs „Smurfit Kappa“ vykdomasis direktorius Tony Smurfit sakė: „Mes džiaugiamės šiuo apdovanojimu ir tuo, kad „Unilever“ įvertino mūsų požiūrį į tvarumą.“

„Smurfit Kappa“ laimėjo „Unilever“ Tvarumo apdovanojimą