Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ gavo tiekėjams skiriamą „Coca-Cola“ apdovanojimą

​„Smurfit Kappa“ gavo tiekėjams skiriamą „Coca-Cola“ įmonės Bendros atsakomybės ir Tvaraus tiekėjo apdovanojimą. 

2011 m. „Coca-Cola“ įmonė (CCĮ) surengė antrąjį metinį aukščiausio lygio tiekėjų susitikimą dėl tvaraus vystymosi bei apdovanojimų ceremoniją, kurioje dalyvavo pagrindiniai įmonės tiekėjai. Ceremonijoje apdovanojimai įteikti daugiausiai prie įmonės sėkmės prisidėjusiems tiekėjams.

CCĮ „Smurfit Kapa“ pripažino geriausia 2010 metų tiekėja ir įteikė apdovanojimą už geriausius rezultatus siekiant bendros atsakomybės ir tvarumo.

Mūsų kompanija glaudžiai bendradarbiauja su CCĮ – vadovaudamasi išskirtine pakavimo patirtimi, padeda sumažinti įmonės pakuočių poveikį gamtai. Taip pat buvo bendradarbiaujama siekiant pagerinti pagrindinius tvarumo rodiklius: sumažinti energijos, vandens ir anglių naudojimą bei padidinti transportavimo efektyvumą.

„Carbon Trust“ organizacijos sertifikuotos „Smurfit Kappa“ gamybos vietos Jungtinėje Karalystėje atitiko CCĮ lūkesčius.

„Su džiaugsmu įteikiame Bendros atsakomybės ir Tvaraus tiekėjo apdovanojimą „Smurfit Kappa“ pakuočių gamintojui. „Smurfit Kappa“, plėtodama bendrą iniciatyvą ir pažangius procesus, kad sumažintų neigiamą savo pakuočių įtaką aplinkai, glaudžiai bendradarbiauja su CCĮ. „Smurfit Kappa“ užtikrina, kad atsakingai pagamintas pakuotes sertifikavo Miškų valdymo taryba (FSC) ir jos buvo patvirtintos pagal Miškų sertifikavimo patvirtinimo programą (PEFC). Taip pat įmonės kartu su „Carbon Trust“ įvertina anglies dioksido kiekį, kurį jos išmeta į aplinką, bei vysto anglies dioksido išmetimo sumažinimo planą“, – teigė CCĮ pardavimo viceprezidentas Davidas Cowellis.

„Smurfit Kappa“ gavo tiekėjams skiriamą „Coca-Cola“ apdovanojimą