Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„SupplySmart“

​Tiekimo grandinės efektyvumui didinti – optimizuoti pakuočių sprendimai

„SupplySmart“ paslauga – tai unikalių priemonių, duomenų ir ekspertinių žinių derinys. Ji padeda optimizuoti jūsų pakuotę visoje tiekimo grandinėje bei užtikrina, kad priimamų sprendimų, leidžiančių pamatuojamai sutaupyti kaštus, rizika yra patikimai įvertinta.

Kuo „SupplySmart“ gali būti naudinga jums?

„SupplySmart“ suteikia galimybę įvertinti pakuotę, nustatyti tikslus ir diegti patobulinimus, siekiant padidinti jūsų tiekimo grandinės efektyvumą ir tuo pačiu metu kiek įmanoma sumažinti riziką jūsų verslui.

Transportavimo kaštų mažinimas

„SupplySmart“ gali optimizuoti jūsų pakuočių dizainą. Ant padėklų efektyviau sudėtoms prekėms pervežti prireiks mažiau sunkvežimių, tad sumažės ne tik transportavimo išlaidos, bet ir poveikis aplinkai.

Mažesni pakuotės kaštai

„SupplySmart“ gali padėti nustatyti optimalius reikalavimus jūsų pakuotei , t. y. rasti jos veiksmingumo ir kaštų pusiausvyrą. Tokiu būdu mažinant kaštus galima užtikrinti reikiamą apsaugą bei mažesnę žalos riziką.

Sklandesni gamybos procesai

„SupplySmart“ gali padėti sukurti visiškai jūsų gamybos linijos poreikius atitinkančias pakuotes, kurios padėtų sumažinti prastovų laiką ir darbo kaštus. Mes sukuriame optimalią pakuotę jūsų tiekimo grandinei, atsižvelgdami į tai, ar tikslas yra supaprastinti ar automatizuoti pakrovimo ir iškrovimo procesus, ar sukurti pakuotę, geriau atitinkančią jūsų gamybos linijos reikalavimus, ar pakeisti spaudą į išmanesnę ir pigesnę.

Ramu ir saugu

Priimdami kiekvieną sprendimą dėl pakuotės, su „SupplySmart“ esate tikri, kad jis pagrįstas gausia informacija apie jūsų tiekimo grandinę, išsamiai įvertinus riziką ir remiantis stipriausių pramonės įmonių patirtimi.

Tinka net ir sudėtingiausiems gamybos procesams

„SupplySmart“ leidžia patikimai įvertinti realų pakuotės poveikį jūsų tiekimo grandinei. Taikant „SupplySmart“, pateikiamos apčiuopiamos kaštų mažinimo įžvalgos bei sprendimai ir taip prisidedama prie jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo.

„SupplySmart“ atvejo tyrimas

Pasitelkus „SupplySmart“ ir sukūrus visapusiškai optimizuotą pakuotės sprendimą, „Bike Fun International“ dviračius pakuoja dukart greičiau ir dvigubai mažesniais kaštais.

Sužinokite daugiau