Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pripažinimas

Nuolat siekiame būti visuotinai pripažinti dėl koordinuotų pastangų kartu su klientais įgyvendinant inovacijų tikslus. Mielai pasidalinsime keliais mūsų išorinio pripažinimo dėl pasiekimų inovacijų srityje pavyzdžiais.

Triguba sėkmė 2011 metų „WorldStar“ pakuočių apdovanojimuose

„Smurfit Kappa“ skyriai Prancūzijoje, Norvegijoje ir Jungtinėje Karalystėje buvo apdovanoti aukščiausiais tarptautiniais pakuočių apdovanojimais – 2011 metais jie gavo Pasaulinės pakuočių gamintojų organizacijos „WorldStar“ apdovanojimą. Tai, kad gavome apdovanojimus maisto, gėrimų ir namų ūkio kategorijose, parodo visiškai į klientus orientuotą mūsų inovacijų metodą, nepriklausomai nuo rinkos arba vietos.

„WorldStar“ apdovanojimų žiuri priėmė bendrą sprendimą, kad pakuotė iš esmės pranašesnė ir pasižymėjo geriausiu įgyvendinimu bei inovacija savo kategorijoje.

 

Gautas „Johnson and Johnson“ „Dashboard“ auksinis prizas

2010 metais Kolumbijoje „Smurfit Kappa“ gavo „Dashboard“ auksinį prizą, skirtą už išskirtinį tiekėjo efektyvumą inovacijų ir tvarumo srityje. „Johnson and Johnson“ nuolat kviečia, skatina, matuoja ir vertina visas inovacijų srities pastangas, kurias mes nuolat demonstruojame. Tą patį apdovanojimą taip pat gavome 2009, 2006 ir 2007 metais.

Vieną iš savo dizainerių paskyrėme dirbti „Johnson and Johnson“ įmonėje ir bendradarbiavome su kitu tiekėju, siekdami optimizuoti gofruotojo ir sulankstomojo kartono pakuotes, skirtas dviem iš sėkmingiausių jų gaminių. Dėl dizaino kartu gavome „Johnson and Johnson“ „JOHSCAR“ apdovanojimą. Tai svarbiausias įmonės-tiekėjo pripažinimas inovacijų srityje.

„Danone“ Tiekėjo apdovanojimas, suteiktas Geriausios produktyvumo idėjos kategorijoje

2011 metų kovą Barselonoje buvo surengta „Danone“ Metų tiekėjo apdovanojimų ceremonija. Apdovanojimą Geriausios produktyvumo idėjos kategorijoje gavo „Smurfit Kappa“ įmonė Ispanijoje. Tuose pačiuose apdovanojimuose taip pat buvome nominuoti Geriausio pasaulio tiekėjo apdovanojimui.

Pakuočių gaminiai

Kuriame, gaminame ir tiekiame pakuotes, kurios reklamuoja ir apsaugo mūsų klientų gaminius.

Patyrinėkite mūsų pakuotes