Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Specialistų kampelis

Pagrindinis tinkamo spaudos proceso pasirinkimo vadovas.

Dudley Underwood

„Smurfit Kappa“ fleksografinės spaudos specialistas, 17 metų einantis Europos fleksografinės techninės asociacijos (European Flexographic Technical Association) Techninio direktoriaus pareigas.

Surasti tinkamą spaudos proceso ir substrato pasirinkimo kombinaciją, kuri atitiktų Jūsų gaminio ir rinkodaros tikslus, gali pasirodyti sudėtinga. Siūlome visą spaudos procesų asortimentą, įskaitant litografinę, fleksografinę antrinę spaudą, aukštos kokybės antrinę spaudą, pirminę spaudą, šilkografinę ir skaitmeninę spaudą.

 

Geriausią popierinių pakuočių spaudos būdą galime nustatyti trimis žingsniais.
 

1 žingsnis – vaidmuo.

Aiškiai suprasti konkrečios pakuotės vaidmenį – pirminė, kelių pakuočių, antrinė (išorinė pakuotė), demonstracinė pakuotė arba jų visų derinys.

2 žingsnis – apsaugoti arba reklamuoti.

Aiškiai suprasti, ko tikimasi iš pakuotės, pradedant pristatymu į pakavimo liniją, tęsiant iki tiekimo grandinės ir baigiant išpakavimu. Ypač gerai suprasti apsaugoti ir reklamuoti santykį, kuriuo atsižvelgiama į santykinę gaminio laikymo saugiai ir pardavimo didinimo svarbą. Taip paprastai prieinama prie sprendimo naudoti masyvųjį arba gofruotąjį kartoną.

3 žingsnis – žiūrėjimo nuotolis

Aiškiai suprasti žiūrėjimo į pakuotę nuotolį. Ar ji bus vertinama iš arti, ar iš didesnio atstumo? Atsižvelgiant į žiūrėjimo nuotolį, reikšmingi skirtumai tarp kai kurių spaudos procesų nepastebimi arba vos pastebimi.

 

Įtaką darantys veiksniai

Galutinis tinkamiausios spaudos proceso pasirinkimas taip pat kelia kitų klausimų:

  • Grafiniai reikalavimai: asortimentas varijuoja nuo fotografinės kokybės iki įprastos grafikos. Taip parenkamas tinkamiausias spaudos procesas.

  • Pastovumas: gali būti pateiktas reikalavimas į tą pačią pakuotę supakuoti keletą elementų, kad visi atrodytų lyg iš tos pačios grupės. Dėl to gali būti pasirinktas sprendimas naudoti tą patį procesą daugeliui specifikacijų – taip pasiekiamas šioks toks kompromisas.

  • Išlaidos: pasirinkite spaudos procesą, kuris, atsižvelgiant į komercinį iššūkį, teikia geriausią vertę.

Susisiekite mumis, jei norite gauti daugiau informacijos apie Jūsų pakuotei tinkamą spaudos proceso pasirinkimą ir išsamų paaiškinimą apie skirtingus spaudos procesus.

Pakuočių gaminiai

Kuriame, gaminame ir tiekiame pakuotes, kurios reklamuoja ir apsaugo mūsų klientų gaminius.

Patyrinėkite mūsų pakuotes