Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Aptarnavimas

​"InnoTools" priemonės.

Siekiame teisingai suprasti klientų poreikius ir pirmą kartą, ir visada.

Nuolat plėtojame metodiką, nes siekiame tapti sumanesni ir užtikrinti, kad mūsų inovacijos būtų pagrįstos faktais, o ne nuojauta. Pasitelkdami naujausius laboratorinių bandymų įrenginius matuojame pakuočių efektyvumą įvairiomis tiekimo grandinės sąlygomis prieš jas pristatydami.

Tam pasitelkiame unikaliai išskirtines „Smurfit Kappa“ priemones, kurios bendrai vadinamos „InnoTools“. „InnoTools“ padeda tobulinti mūsų sprendimų nuoseklumą, išvengti pasikartojančių veiksmų ir užtikrina, kad nustatytume ir įvertintume visus galimus sprendimus.

Esame pasaulinis pakuočių popieriaus pagrindu kūrimo, gamybos ir tiekimo lyderis. Dėl savo dydžio bei masto turime unikalų supratimą apie pasaulinę tiekimo grandinę ir galime įvertinti daugiau kaip 15 milijonų pakuočių per metus, t. y. daugiau nei bet kas kitas mūsų rinkoje.

Turime tris klientams skirtas „InnoTools“ priemones:

„Paper to Box“: ši programinės įrangos priemonė yra pagrindinis būdas įvertinti tinkamiausią medžiagų sudėtį bet kuriai pakuotės paskirčiai. Ji skirta per didelio arba nepakankamo Jūsų gaminių supakavimo rizikai mažinti ir sutrumpina pakavimo laiką. Priemonės naudojami duomenys pagrįsti naujausiomis mokslinėmis įžvalgomis ir fiziniais pakavimo pramonės modeliais. Kasmet įvertinama per 15 milijonų pakuočių. Ši priemonė taip pat suteikia galimybę įvertinti atitinkamas kartono medžiagų savybes, įskaitant CO2 taršą, ir užtikrinti, kad gautumėte Jūsų reikalavimus atitinkančią medžiagą.

„Pack Expert“: ši programinė įranga automatizuoja sudėtingus skaičiavimus, būtinus pakuotės našumo savybėms tiekimo grandinėje nustatyti. Pasitelkiant unikalius duomenis sukuriama efektyvi logistika – tokiu būdu sutaupoma lėšų ir sumažinamas tiekimo grandinės poveikis aplinkai.

„InnoBook“: tai visa mūsų pakuočių sprendimų biblioteka, suteikianti 650 visame pasaulyje dirbančių dizainerių galimybę tarpusavyje dalytis savais metodais ieškant Jūsų pakuočių reikalavimus atitinkančių sprendimų. „InnoBook“ apima įvairaus kūrybiško pakuočių dizaino rinkinį. Ši medžiaga kasdien renkama iš viso pasaulio ir atnaujinama, kad būtų galima pritaikyti pagal Jūsų nurodymus. Duomenų bazė padalyta pagal rinkos segmentus ir apima visą mūsų pakuočių asortimentą.

Pagalba klientams pasiruošti mažmeninei prekybai

Tiksliai ir laiku suvokiami klientų ir jų rinkos reikalavimai.

Sužinokite daugiau

„Moneysaver“

„Moneysaver“ metodika nustatomi silpnieji tiekimo grandinės taškai, siekiant padidinti efektyvumą.

Sužinokite daugiau