Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

"Moneysaver"

„Moneysaver“ metodika nustatomi silpnieji tiekimo grandinės taškai, siekiant padidinti efektyvumą.

Ilgalaikių partnerystės santykių kūrimas

Esame ne vien pakuočių tiekėjai. Tikime ilgalaikių partnerystės su klientais santykių kūrimu ir jų aptarnavimu kuriant išbaigtus ir optimizuotus pakuočių sprendimus. Bendros Jūsų pakuočių išlaidos dažnai gali likti nepastebėtos. Tiesiogines išlaidas apskaičiuoti nesunku, tačiau netiesioginės dėl tiekimo grandinės ir gamybos linijų neefektyvumo neretai pražiūrimos.

„Moneysaver“ programa

„Smurfit Kappa“ Vokietijoje savo klientams siūlo „Moneysaver“ metodą. Tai sumani, papildomos vertės pridedanti ir projektais pagrįsta iniciatyva, skirta klientų pakuočių sprendimams optimizuoti, proceso efektyvumui didinti, išmetamam anglies dioksido kiekiui mažinti ir pinigams taupyti.

„Moneysaver“ programos vadovas Dirkas Busemeyeris: „Mūsų tikslas – sudaryti klientams palankią situaciją ir suformuoti partnerystės pagrindą. Mūsų projektai apima ne vien perkančiuosius darbuotojus, bet ir visus pakuotėmis suinteresuotus asmenis bei kasdienėse operacijose dalyvaujančius žmones.“

Optimizavimo galimybių paieška

„Moneysaver“ metodas yra pritaikomas ir keičiamas sprendimas, kurį galima priderinti pagal konkrečius bet kurio verslo poreikius. Procesas pradedamas pasitelkiant mūsų „Moneysaver“ metodus – „Quickscan“ (greitasis nuskaitymas) ir „Potential Value Analysis“ (potencialios vertės analizė). Jais nustatomi silpnieji tiekimo grandinės taškai. Dirkas sako: „Kiekvienas klientas savo pakuotės potencialo siekia skirtingais būdais. Greitojo nuskaitymo būdu kuriama idėjų sankaupa ir tada galime išsirinkti lemiamą įtaką turinčius projektus.“

Rezultatai

„Moneysaver“ programa vykdoma jau dešimtus metus ir padėjo įvairiausių pramonės sektorių klientams sutaupyti milijonus eurų.  

Neseniai milijonus eurų išleidžiančių klientų iš automobilių sektoriaus bendrosios pakuočių naudojimo išlaidos buvo sumažintos 8%. Rezultatai:

  • dėl optimizacijos ir pagerintos dėklo konfigūracijos sunaudojama 20% mažiau medžiagų;
  • dėl pagerinto logistikos sprendimo 19% sumažintas išmetamo anglies dioksido kiekis;
  • numatomas 6% taupymas ateityje.

"Innotools"

Siekiame teisingai suprasti klientų poreikius ir pirmą kartą, ir visada.

Daugiau apie "Innotools"

Pagalba klientams pasiruošti mažmeninei prekybai

Tiksliai ir laiku suvokiami klientų ir jų rinkos reikalavimai.

 

Sužinokite daugiau