Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pagalba klientams pasiruošti mažmeninei prekybai

Tiksliai ir laiku suvokiami klientų ir jų rinkos reikalavimai.

Greitai judančių vartojimo prekių (Fast Moving Consumer Goods) sektorius yra didžiausia mūsų klientų bazės Jungtinėje Karalystėje rinka. Šio tipo versle dominuoja mažmenininkai. Mažmenininkų poreikius ilgą laiką užgožė mūsų klientai, juos sužinojome tik po ilgo ir sudėtingo bendravimo.

Kad galėtume kurti ir plėtoti geresnius, rinkoje pirmaujančius sprendimus, pradėjome ieškoti savo gaminių „paslėptųjų vartotojų“, siekdami tiksliai išsiaiškinti jų poreikius. 2005 metais mūsų pirmąją Mažmenininkų suvokimo programą pripažino Gastronomijos prekių ir platinimo institutas (Institute of Grocery and Distribution’s) – aplenkėme rinkoje pirmaujančias agentūras ir gavome Vartotojų suvokimo apdovanojimą.

Ši sėkmė padėjo pademonstruoti saviems klientams, kad mūsų unikalios įžvalgos jų rinkoje gali pagelbėti kuriant pardavimą didinančius sprendimus.

Dabar savo darbuotojus esame įtvirtinę „Tesco“, „Sainsbury’s“ ir „Aldi“ Jungtinėje Karalystėje, o projektų vadovai dirba beveik su visais Jungtinės Karalystės mažmenininkais. „Smurfit Kappa“ mažmeninės prekybos vadovas Philas Husbandas teigia: „Turime tik vieną tikslą – aptarnauti savo klientus.“ Suvokiame, kad norint padėti klientams reklamuoti prekės ženklus būtina perprasti mažmeninės prekybos pasaulį. Tai vienintelė galimybė tiesiogiai bendrauti su mažmenininkais.“

Mūsų tikslas – suprasti savo klientų pasaulį geriau nei kas nors kitas!

 
Kokia iš to nauda mūsų klientams?
 
  • Ši unikali galimybė sutvirtinti dabartinius santykius su esamais klientais priklauso nuo to, ar tiksliai ir laiku suvokiame jų klientų ir jų rinkos reikalavimus.
  • Dėl vidinių žinių turime pakankamai įžvalgumo, kad galėtume nesunkiai patenkinti naujų pakuočių rekomendacijas.
  • Daugeliu atvejų rekomendacijas nustatome patys ir jas iš esmės įžvelgiame pirmieji.
  • Kai kuriais atvejais dirbame tiesiogiai su mažmenininkais savo klientų vardu ir taip sumažiname naujų projektų vykdymo trukmę.
 

Rekomendacijos

 

 „Smurfit Kappa“ yra idealus „Sainsbury’s“ partneris. Dabar iš savo įmonės galime pasiekti jų praktines žinias ir techninius įgūdžius, kad galėtume padėti savo pakuotojų komandai. Be to, dėl jų pasaulinės gamybos galime būti tikri, kad bet kurioje pasaulio vietoje pagaminę naują, aukštos kokybės maisto produktą galėsime džiaugtis puikiu jo pateikimu lentynose.“

Stuart Lendrum, „Sainsbury’s“ Pakuočių technologijos vadovas
 
„Smurfit Kappa“ – mūsų pageidaujami pakuočių specialistai. Jie supranta „Aldi“ verslą ir mūsų reikalavimus geriau nei kas kitas.“
                                             David Hills, „Aldi“ Jungtinės Karalystės Pirkimo direktorius
 
  

„InnoTools“

Siekiame teisingai suprasti klientų poreikius ir pirmą kartą, ir visada.

Daugiau apie "Innotools"

„Moneysaver“

„Moneysaver“ metodika nustatomi silpnieji tiekimo grandinės taškai, siekiant padidinti efektyvumą.

Daugiau apie „Moneysaver“