Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Medžiagos ir technologija

Matavimai ir analizė.

Sumažinus neveiksmingos medžiagos kiekį gaunama rentabili ir tvari pakuotė.

Mums inovacijos yra daugiamatis procesas. Ieškodami idėjų atkakliai tikriname kiekvieną savo pakuotės funkciją. Mūsų kūrybingų dizainerių tinklas pakuotėms suteikia palankų įspūdį paliekančio elegantiškumo, tačiau taip pat didelę svarbą teikiame techniniam baigtumui ir poreikiui optimizuoti pakuotės apsaugą struktūros atžvilgiu.

Pakuočių pramonėje pirminės ir antrinės pakuotės paprastai veikia kaip atskiri vienetai. Sparčiai augant lentynoms paruoštų pakuočių paklausai, dėl estetinių tikslų pardavėjai ir prekių ženklų vadovai nusprendė lygiuoti pirmines ir antrines pakuotes, siekdami pagerinti prekės ženklo pateikimą lentynose.

 

 „Sumažinome antrinės „Danone“ pakuotės dydį ir bendrą pakuočių sprendimui sunaudojamų medžiagų kiekį. Šiuo metu per metus išbandome apie 50 pirminių pakuočių, kad galėtume išleisti dar daugiau gaminių visoje organizacijoje.“

Mees Roukema, Projektų vadovas

 

Mūsų Plėtros ir vystymo centras ieško ryšių tarp pirminių ir antrinių pakuočių struktūros atžvilgiu ir jų derinimo būdų, bandydami sutaupyti klientams reikalingų žaliavinių medžiagų kiekį. Sumažinus neveiksmingos medžiagos kiekį, gaunama klientams skirtos rentabilios ir tvarios pakuotės koncepcija.

Sumažinus neveiksmingos medžiagos kiekį gaunama rentabili ir tvari pakuotė.

Aukštos kokybės spauda (HQPP)

„Smurfit Kappa Print Vision“ pasiekia 120 DPI (taškų colyje) ant šviesių ir visiškai padengtų substratų. Tai gerokai viršija rinkos standartą.

Daugiau apie HQPP

Popieriaus pavertimas lakštu

Tai buvo pirmas tokio tipo sprendimas pramonėje ir klientai reikalavo naujo popieriaus tuoj pat.

Sužinokite daugiau