Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Aukštos kokybės antrinė spauda (High Quality Post Print)

„Smurfit Kappa Print Vision“ pasiekia 120 DPI (taškų colyje) ant šviesių ir visiškai padengtų substratų. Tai gerokai viršija rinkos standartą.

Spaudos galia

Spauda yra galutinė svarbi komunikacijos terpė, padedanti įtikinti klientą pirkti Jūsų gaminį. Mes suprantame savo klientų poreikį įgyti galios. Profesionalūs pardavėjai ir prekių ženklų vadybininkai suvokia, jog pakuotė turi išsiskirti, kad vartotojas sužinotų apie Jūsų prekės egzistavimą ir panorėtų ją įsigyti. Mus daro išskirtinius kompetencija, žinios apie aukštos kokybės spaudos technologijas ir dėmesys klientų aptarnavimui.

„Smurfit Kappa Print Vision“

Ši Jungtinės Karalystės gamybinių įrenginių grupė sutelkusi dėmesį tik į aukštos kokybės spaudos sprendimų pateikimą ir yra pripažinta spaudos pramonėje, įskaitant EFIA (Europos fleksografinės pramonės asociacija), iš kurios nuo 2007 metų kasmet gauna apdovanojimus už geriausią spaudos kokybę savo sektoriuje.

„Aukštos kokybės fleksografinės spaudos pramonės standartas yra 85–100 DPI (taškų colyje). „Smurfit Kappa Print Vision“ pasiekia 120 taškų colyje ant šviesių ir visiškai padengtų substratų. Šią kokybę galima lyginti su litolaminatu. Kitas užsibrėžtas tikslas yra aukščiausia kokybė rinkoje – 150 DPI.“

Paul Cahill, „Print Vision“ Pardavimų direktorius

Inovacijos galimos tik tada, kai versle dirba itin gerai parengti ir motyvuoti darbuotojai.

Tokio lygio spaudos pažanga klientams suteikia galimybę rinktis naujas, prekės ženklo įvaizdį gerinančias medžiagas, tokiu būdu atkreipti dėmesį lentynose ir gerokai sumažinti išlaidas.

 

Vienas iš pavyzdžių – 2011 metais gautas EFIA išskirtinės inovacijos apdovanojimas už „Robinsons“ alaus daryklai pagamintą „Old Tom“ dovanų pakuotę. Pakuotė buvo padengta medžio efekto spauda – ji pakeitė brangią ir sunkiai gaunamą tikros medienos pakuotę. Dėl to kaina sumažėjo 50 %. Dėl sumažėjusios kainos buvo galima pateikti naują pasiūlymą rinkai ir pagerinti pardavimo rodiklius.

„Robinsons“ alaus darykla į mus kreipėsi pagalbos sprendžiant problemą. Jos „Old Tom“ dovanų pakuotė kėlė daug keblumų. Iš pradžių prekė buvo pakuojama medinėje dėžėje, kuri buvo brangi, sunkiai gaunama ir slėpė pakuotės turinį – butelį, unikalų šios prekės ženklo pardavimo pasiūlymą.

„Esame sužavėti naujosios pakuotės. Dirbti su „Smurfit Kappa“ – vienas malonumas. Jie greitai orientuojasi dėl dizaino ir įgyvendinimo. Galų gale gavome puikią pakuotę neprarasdami prestižinio medienos efekto. Tai buvo tikrai geras sandoris!“ 

„Robinsons“ alaus daryklos Prekės ženklo vadovas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Popieriaus pavertimas lakštu

Tai buvo pirmas tokio tipo sprendimas pramonėje ir klientai reikalavo naujo popieriaus tuoj pat.

Sužinokite daugiau

Matavimai ir analizė

Sumažinus neveiksmingos medžiagos kiekį gaunama rentabili ir tvari pakuotė.

Sužinokite daugiau