Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Popieriaus pavertimas lakštu

​Tai buvo pirmas tokio tipo sprendimas pramonėje ir klientai reikalavo naujo popieriaus tuoj pat.

Popieriaus svarba

Kadangi esame integruota įmonė, visoje mūsų organizacijoje inovacijos vykdomos nuosekliai. Tai ypač būdinga popierių gaminantiems skyriams, kurie nuolat aprūpina ir optimizuoja savo gaminius ir procesus. 

Iššūkis

Kuo aukštesnio kalibro popierius naudojamas spausdinant, tuo geresnė bus spaudos kokybė. Baltas išorinis ilgaplaušis popierius – aukščiausios kokybės nepadengtas popierius, skirtas spaudai. Kai mūsų pirminio ilgaplaušio popieriaus Pitea fabrike Švedijoje buvo rekonstruotas popieriaus mašinų spaudos skyrius, mūsų klientai atkreipė dėmesį į problemas, kylančias dėl spaudos. Siekiant jas išspręsti, buvo nedelsiant pradėta plati analizė.

„Popierius yra mūsų pakuočių atspirties taškas. Paprastai tariant, popierius diktuoja pakuotės atsparumą ir spaudos galimybę. Tai daro įtaką pakuotės našumui ir išvaizdai.“
 
Lars Henriksson, „Smurfit Kappa Paper“ Viceprezidentas popieriaus gaminių tobulinimui

Revoliucinė inovacija

Buvo surasta įvairių sprendimų, bet Pitea komanda nusprendė pasirinkti vieną, kuris sulaužė įprastas popieriaus gaminimo taisykles. Gamybos procesas buvo apverstas aukštyn kojom. Rezultatas – daug geresnis spaudai naudojamas popieriaus paviršius.

Rinkos reakcija

„Ši inovacija mus išvedė į priekį rinkoje ir užtarnavo reputaciją tarp klientų, kurie nuolat reikalauja patikimos spaudos kokybės. Daugelis konkurentų savo spaudos skyriuose dabar yra įgyvendinę tuos pačius procesus.“

Ralf Durholz, Pitea fabriko Projektų vadovas

 Tai buvo pirmas tokio tipo sprendimas pramonėje. Išgavus puikią spaudos dangą ir nesant trūkstamų taškų, bandymo rezultatai buvo tokie sėkmingi, kad juose dalyvavę klientai popieriaus pageidavo įsigyti tuoj pat.

 

 
 
 
 
 

Matavimai ir analizė

Sumažinus neveiksmingos medžiagos kiekį gaunama rentabili ir tvari pakuotė.

Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės spauda (HQPP)

„Smurfit Kappa Print Vision“ pasiekia 120 DPI (taškų colyje) ant šviesių ir visiškai padengtų substratų. Tai gerokai viršija rinkos standartą.

Sužinokite daugiau