Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Padėklų pakuotuvas

Produktyvumą didinančio ir avarijų tikimybę gamybos linijoje mažinančio naujo sprendimo kūrimas.

Šiuolaikinio verslo aplinkoje, kur vis svarbesnė tampa korporatyvinė atsakomybė, patvarioms eksporto pakuotėms paprastai naudojamos medžiagos, pvz., mediena, nebelaikomos tinkamiausiomis darbinėmis medžiagomis. Pirmenybė teikiama saugesnei alternatyvai – patvarioms gofruotosioms medžiagoms. Jos gali suteikti reikiamą apsaugą ir turi tvarumo bei aplinkosauginių pranašumų.

Trumpai

„Smurfit Kappa Van Dam“ atkreipė dėmesį į patvaraus eksporto rinką ir ištyrė, kokius pakuočių sprendimus naudoja dauguma Nyderlanduose veikiančių įmonių. Paaiškėjo, kad klientai naudoja medinius lankus ir metalinius vyrius turinčias padėklų pakuotes, kurios jiems sukelia nemažai problemų. Šios pakuotės dėl gamybos būdo ir didelio svorio kėlė pavojų sveikatai.

Tinkamo sprendimo suradimas

Rinkoje nesant alternatyvos, iš patvaraus gofruotojo kartono sukūrėme naują sprendimą. Buvo sukurta 1200 kg produktų svorį atlaikanti pakuotė, išlaikiusi lankstų savo pirmtakės funkcionalumą, tačiau kur kas lengvesnė ir dėl to lengviau tvarkoma. Rezultatas: didesnis produktyvumas ir mažesnis avarijų skaičius gamybos linijoje.

Pasiekti rezultatai

Nyderlanduose ir Belgijoje jau patentuotas ir didžiulės sėkmes eksporto sektoriuje susilaukęs padėklų pakuotuvas dabar siūlomas naujoms rinkoms. Šis sprendimas turi keletą pranašumų: pagamintas tik iš vienos perdirbamos medžiagos, o ne iš dviejų, kaip ankstesnės pakuotės, o tai reiškia, kad nereikia atlikti jokių pagal ISPM15 (tarptautiniai fitosanitarijos priemonių standartai Nr. 15) eksportui būtinų procedūrų. Klientams taip pat sumažėjo transportavimo išlaidos dėl lengvesnių grąžinamųjų pakuočių. Sutrumpėjo ir laikas, skiriamas viešiesiems pirkimams ir administravimui.  

"Cadbury" saldumynų fabrikas

Unikalūs pardavimo vietų reklaminiai stendai, padedantys įgyti pranašumą prieš konkurentus.

Sužinokite daugiau

„Nestlé Special T“

Itin tvari „nuo pradžios iki galo“ pakuotės koncepcija, 40% sumažinanti naudojamų pakuočių skaičių.

Sužinokite daugiau