Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Nestlé Special T“

Itin tvari „nuo pradžios iki galo“ pakuotės koncepcija, 40% sumažinanti naudojamų pakuočių skaičių.

Trumpai

Reikėjo sukurti itin tvarią „nuo pradžios iki galo“ pakuotės koncepciją, skirtą arbatos kapsulių sistemai pavadinimu „Nestlé SPECIAL.T“ pateikti į prekybą. Dėžėse supakuojama po 10 kiekvieno arbatos kapsulės aromato pakuočių. Tada 16 tokių dėžių apvyniojama gofruotuoju kartonu ir siunčiama į platinimo centrą. Platinimo centre arbata išpakuojama ir 10 kapsulių turinčios dėžės dedamos į paėmimo ir pakavimo sistemą, kur paruošiamos pakuoti pakartotinai, siekiant patenkinti klientų užsakymus ir platinimo reikalavimus.

 

Tinkamo sprendimo suradimas

Projekto pradžioje buvo numatyta, kad reikės dviejų gofruotojo kartono pakuočių – po vieną kiekvienam kelionės etapui. Vis dėlto buvo sukurta „nuo pradžios iki galo“ koncepcija, kuri, atsižvelgiant į kliento užsakymą, leido pradinį vyniojamąjį gofruotąjį kartoną pakartotinai supakuoti į kitą pakuotę ir ją panaudoti siunčiant tolyn – į kliento namus. Bendradarbiaudami su „Nestlé“ 40 % sumažinome naudojamų pakuočių skaičių ir tokiu būdu sukūrėme pranašumą aplinkosaugos ir išlaidų atžvilgiu.

Pasiekti rezultatai

Kai rengėme „Nestlé SPECIAL.T“ pristatymą rinkai, taip pat buvome paprašyti sukurti naują gabenimo dėžę – priėmimo pakuotę, kurią sudaro arbatos virimo aparatas kartu su įvairiais arbatų deriniais, filtru, puodeliais ir lėkštutėmis. Ši pakuotė turėjo būti ne tik itin tvirta ir garantuoti apsaugą, bet ir lengvai atidaroma.

Mūsų „Swisswell“ gamykla Šveicarijoje sukūrė visiškai naują gabenimo dėžės koncepciją, kurioje nenaudojami jokie plastikiniai sutvirtinimo elementai. Kai dėžė uždaroma naujoviška saugaus užrakto sklende, jos negalima atidaryti nepadarius matomo pažeidimo. Tokiu būdu klientui papildomai įrodoma, kad pakuotė dar nebuvo atidaryta. Klientas priėmimo pakuotę atidaro naudodamas naujovišką perforaciją, kuri atskiria viršelį nuo dugno. Tada aparatą galima nesunkiai išimti iš dėžės.

„Smurfit Kappa“ parodė, kad geba teikti įvairius novatoriškus sprendimus. Bendradarbiaudami su mūsų tyrimų ir plėtros centru jie mums sukūrė geriausią sprendimą, pirmą kartą įgyvendindami „nuo pradžios iki galo“ koncepciją, kuri padeda sunaudoti 40 % mažiau pakuočių.“

Jean Pascal Templier, „Nestlé“ europos Viešųjų pirkimų kategorijos vadovas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Cadbury" saldumynų fabrikas

Unikalūs pardavimo vietų reklaminiai stendai, padedantys įgyti pranašumą prieš konkurentus.

Sužinokite daugiau

Padėklų pakuotuvas

Produktyvumą didinančio ir avarijų tikimybę gamybos linijoje mažinančio naujo sprendimo kūrimas.

Sužinokite daugiau