Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Popierius

Moderniausi popieriaus masės, popieriaus ir kartono atsparumo, spaudos, sklandaus darbo ir cheminių savybių bandymo įrenginiai.

Šie įrenginiai apima tokias sritis:

  • Didelė laboratorija, skirta įprastiems popieriaus matavimams standartinėmis klimato sąlygomis.

Galima atlikti atsparumo matavimus, pvz., gniuždymo, tempimo jėgos, įplyšimo, trūkimo, sluoksnių ryšio, skirtingų paviršių ir optinių savybių vertinimus. Šioje laboratorijoje taip pat galima pamatuoti daugumą įprastų gofruotųjų ir kartoninių plokščių savybių. Visi bandymai atliekami tinkamai valdomo klimato sąlygomis esant 23˚C temperatūrai ir 50 % santykinei drėgmei.

  • Popieriaus savybių apibūdinimas nestandartinėmis klimato sąlygomis.

Didelės klimato patalpos suteikia galimybę įvertinti popierių aplinkoje, kuri atitinka galutinio klientų gaminių naudojimo aplinką – nesvarbu, ar atogrąžų, ar šalto klimato laikymo sąlygomis. Šių patalpų dydis leidžia atlikti ne tik poveikio, bet ir tikrus matavimus klimato veikiamoje aplinkoje.

  • Nestandartinių bandymų kūrimas.

Vidaus metodai, skirti nestandartinėms savybėms, susijusioms su sklandžiu darbu kliento procesuose, ir su galutinio produkto ir naudojimo trukme susijusioms savybėms nustatyti, tokioms kaip atsparumas suspaudimui esant ilgalaikei apkrovai, atsparumas įtrūkimams, paviršiaus ir suklijuotų jungčių atsparumas. Išsamios popieriaus mechanikos žinios ir įgudę mechanikai bei informacinių technologijų specialistai mums padėjo imituoti kliento procesą ir tiekimo grandinę. Tuo remdamiesi sukūrėme unikaliąsias savo popieriaus savybes.

  • Skanuojamasis elektronų mikroskopas (Scanning Electron Microscope).

SEM padaro mažiausių popieriaus dalelių nuotrauką ir gali būti naudojamas kaip cheminės popieriaus paviršiaus struktūros analizės priemonė. Kai naudojamas kartu su optiniu mikroskopu, jis tampa galinga priemone, kuria galima tirti dangą ir spaudą, taip pat aptikti suklijavimo ir priemaišų problemas.

  • Spaudos ir dangos laboratorija.

Savo spaudos laboratorijoje turime galimybę įvertinti sąveiką tarp spaudos dažų ir popieriaus substrato, pvz., atlikdami paviršiaus energijos matavimus. Ši laboratorija taip pat turi visus būtinuosius spaudos vertinimo būdus, pvz., spaudos tankumo, taškų įgijimo, formavimo ir išvaizdos. Dangos laboratorijoje turime įrangą, skirtą dangos spalvai įvertinti ir kurti.

  • Chemijos laboratorija.

Pažangi laboratorijos įranga leidžia atrasti ir išmatuoti cheminius mišinius ir popieriuje, ir jo gamybos procese. Šios naudingos priemonės užtikrina, kad procese būtų tinkama cheminių medžiagų pusiausvyra, kad popieriaus cheminė sudėtis būtų pakankama optimaliam atsparumui pasiekti, kad nebūtų jokių žalingų medžiagų.

Laboratorija taip pat akredituota konkrečiai aplinkos analizei atlikti.

  • Pažangi popieriaus masės sudarymo laboratorija.

Suteikia galimybę imituoti visus popieriaus gamybos etapus – nuo surinkimo, balinimo ir valymo iki popieriaus lakštų pagaminimo. Savo dinamiškuoju lakštų formavimo įrenginiu galime pagaminti anisotropinius, kelių sluoksnių lakštus, lyginamus su mašina pagamintu popieriumi. Taip puiki priemonė skirtingoms žaliavinėms medžiagoms ir naujoms priemaišoms vertinti.

Lars Henriksson - Viceprezidentas produktų tobulinimui

"Man inovacija – nauja idėja, kuri veikia".

Daugiau apie Larsą