Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Lars Henriksson - Viceprezidentas popieriaus gaminių tobulinimui

​Inovacija – kai subrandini naują idėją, ją išplėtoji iki tam tikros vertės ir pateiki į rinką.

Lars Henriksson, „Smurfit Kappa“ Viceprezidentas popieriaus gaminių tobulinimui. Jis prisijungė prie įmonės 1989 metais kaip diplomuotas stažuotojas ir dirba Pitea fabriko techniniame centre.

Ką apima Jūsų pareigos?

„Mano pareigos – gaminių plėtra, techninės paslaugos klientams ir gaminių sauga. Vadovauju talentingai komandai, kuri pasižymi neprilygstamomis žiniomis apie popierių. Ją sudaro techniniai klientų vadybininkai, susitelkę konkrečiai į klientų rinkas, ir kiti, atsakingi už tikslines juos dominančias sritis, įskaitant tiekimo grandinės programas ir popieriaus mechaniką. Mano užduotis – standartizuoti procedūras, kad visuose mūsų fabrikuose būtų užtikrinta tokio pat aukšto standarto popieriaus gamyba. Mūsų unikalumą lemia išskirtinės kokybės popierius“.

 

Kaip apibūdintumėte gerą inovaciją?

„Inovacija nebūtinai turi reikšti naują gaminį – tai gali būti ir procesas arba naujas darbo būdas. Man inovacija – nauja idėja, kuri veikia. Tačiau vien išradimo neužtenka – jis turi būti įgyvendinamas ir komercine prasme. Reikia subrandinti naują idėją, ją išplėtoti iki tam tikros vertės ir pateikti į rinką“.

Kaip įkvepiamos inovacijos popieriaus gamybos srityje?

„Mano įkvėpimas visada prasideda nuo vartotojų reikalavimų supratimo ir jų patenkinimo. Į priekį veda noras pamatyti tai, ko niekas anksčiau nėra matęs, ir paklausti: „Kaip tai galėtume padaryti geriau? Kas dabar veikia ne taip?“ Nėra nieko malonesnio, nei optimizuoti ir sukurti procesą, kuris pakeičia nusistovėjusią tvarką“.

Kokį vaidmenį inovacijos atlieka popieriaus gamyboje?

„Mums inovacijos itin svarbios. Savo verslui turime sudaryti kuo geresnes galimybes ir išsiskirti iš konkurentų. Tai pusiausvyros tarp reagavimo ir iniciatyvumo išlaikymas. Mūsų struktūra tinka ir vienam, ir kitam, nes turime tiesiogiai su klientais dirbančius vadybininkus, kurie reaguoja taip greitai, kaip tik įmanoma. Išklausome rinką ir susitelkiame į savo išteklius pagal esamus reikalavimus, pvz., spaudos, atsparumo arba saugos. Taip pat aktyviai ieškome naujų technologijų ir galimybių per savo išorinį tinklą, kuris apima institutus ir universitetus. Savęs klausiame, kas bus svarbu popieriaus gaminimo procese ateityje, ir judame toliau nuo tos vietos“.

Bendradarbiavimas su pakuočių inovatoriais.

Mūsų unikalumas – bendradarbiavimas. Mūsų struktūra integruota ir tai suteikia galimybę kurti gaminius turint galvoje galutinį vartotoją. Glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, o toks vientisas darbas padeda pranokti konkurentus. Pakuočių inovatoriai priklausomi nuo mūsų teikiamos aukštos kokybės, todėl esame laimingi, kad galime juos aptarnauti. Reguliariai rengiame formalius ir neformalius susitikimus, kuriuose kalbama apie popierių, ir turime sutartinius standartus, kurie kasmet peržiūrimi, kad būtų užtikrinamas bendras darbas siekiant to paties tikslo.

Popieriaus gaminiai

Atsakingas žaliavinių medžiagų tiekimas tvariai pakuočių gamybai.

Patyrinėkite mūsų popieriaus gaminius