Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pakuotė

Visame pasaulyje veikiantys inovacijų centrai yra būdas, kuriuo mes dalijamės savo žiniomis su klientais ir perduodami praktinę patirtį teikiame vertę jų verslui.

 Kai kalbama apie pakuotės turimą įtaką, dažniausiai mintyje turimas galutinis vartotojas. Kad ir kas tai būtų – prekės pozicionavimas lentynoje ar internetu pirkto gaminio pakuotės atidarymas – mažmenininkas ir pardavėjas visada stengiasi nustebinti pirkėją, sukurti lemiamos akimirkos įspūdį, paskatinti pirkti ir tapti prisiekusiu prekės ženklo vartotoju.

Be jokios abejonės, šie aspektai nepaprastai svarbūs pakuotės gyvavimo ciklui, tačiau tiekimo grandinėje yra ir begalė kitų, pavyzdžiui, pakavimas, krovimas ant padėklų, platinimas ir t. t. Kiekvienas iš šių aspektų lemia, ar gaminys atkeliaus laiku ir puikios būklės, ar vėluos ir bus sugadintas.

„Smurfit Kappa“ inovacijų centrus įkūrėme norėdami savo užsakovams praktiškai parodyti, kokią įtaką turi pakuotė visuose tiekimo grandinės etapuose, kol pasiekia pirkėją ir vartotoją. Manome, kad be galo veiksminga matyti skirtingus etapus, kuriuose dalyvauja pakuotė, kad problemos būtų išspręstos laiku, bei kad būtų galima pasisemti įkvėpimo iš pirmtakų nuveiktų darbų.

Bendrovės „Smurfit Kappa“ inovacijų ir plėtros viceprezidentas Arco Berkenbosch pastebi: „Tokie centrai mums leidžia savo sukauptomis ekspertinėmis žiniomis tiesiogiai dalytis su vietos užsakovais. Pamatėme, kad mūsų užsakovai džiaugiasi galimybe su mumis bendradarbiauti visai kitokioje erdvėje. Kad ir ko jie ateina – įvertinti savo šiuo metu naudojamos pakuotės ar ieškoti naujų inovatyvių būdų atsinaujinti ir siekti didesnės sėkmės – jie visada išeina kupini įkvėpimo.“

Visame pasaulyje veikia 13 „Smurfit Kappa“ inovacijų centrų. Paprastai užsakovai pas mus užsuka išsiaiškinti, kaip pakuotė gali patenkinti jų verslo poreikius, sužinoti daugiau apie svarbiausias pakuočių savybes, aptarti tiekimo grandinės tendencijų ir apžiūrėti mūsų pažangios pakavimo ir projektavimo įrangos.

  

Šešeriopa apsilankymo nauda

1. Atidžiai įvertinkite pakuotės efektyvumą.

Kiekviename inovacijų centre yra „Shelf Viewer“ priemonė – interaktyvi jutiklinio ekrano duomenų bazė, kurioje sukaupta beveik 70 000 lentynų nuotraukų iš įvairiausių mažmeninės prekybos vietų visame pasaulyje. Apžiūrėkite lentynų formas bei jų išdėstymą ir nuspręskite, kaip galite pagerinti savo produkto veiklos rezultatus tam tikroje produktų kategorijoje. Be to, galite palyginti savo ir konkurentų gaminių matomumą ir prekės ženklo išskirtinumą.

2. Gaukite išskirtinę galimybę naudotis mūsų pažangiausia rinkoje informacija.

Ne vienerius metus rinkome įvairių pakavimo sričių duomenis. Užsukę į vieną iš mūsų inovacijų centrų turėsite išskirtinę galimybę, naudodamiesi stacionariais „BrainBox“ įrenginiais, susipažinti su informacija bet kuriuo jus dominančiu klausimu. Naudokitės interaktyviais jutikliniais ekranais ir naršykite, tyrinėkite tendencijas, analizuokite konkrečius pavyzdžius, ieškokite informacijos visais klausimais – nuo tiekimo grandinės logistikos iki reklaminių stendų prekybos vietoje dizainų.

3. Pamatykite savo pakuotės prototipą rinkoje.

 Vidutinis apsilankymas parduotuvėje trunka apie 20 minučių. Per vieną apsilankymą pirkėjas įsigyja maždaug 15 pirkinių ir kiekvieną jų pasirenka per 12 sekundžių. Todėl tinkamas jūsų produkto pakuotės dizainas yra be galo svarbus. 

Tačiau sukurti ir pagaminti keletą skirtingų pakuočių dizainų variantų bei įvertinti, ar parduotuvėje jie tikrai trauks akį – brangu. Mūsų prekybos vietos vizualizavimo priemonė suteikia jums galimybę apžiūrėti savo pakuočių prototipus puikiai sumodeliuotoje parduotuvės aplinkoje, kad galėtumėte įvertinti pakuočių efektyvumą dar prieš jas užsakant.

 

4. Bendradarbiaukite su mumis ir atrasite naujus būdus, kaip patobulinti savo pakuotes.

Skirkite laiko atlikti jūsų pakuotės vertinimą mūsų įkvėpimo ir naujų idėjų generavimo salėse ir pamatykite, kaip nedideli pakuočių dizaino, medžiagų sudėties ar krovimo ant padėklų pakeitimai gali duoti apčiuopiamą naudą jūsų verslui. Jei jus įkvėpė konkretaus pavyzdžio analizė ar keletas pavyzdžių, padėsime jums sukurti kompoziciją sprendimų, kuriuos norėtumėte atidžiau panagrinėti.

5. Pasimokykite iš mūsų sėkmės ir klaidų.

Savo Tarptautinio saugaus tranzito asociacijos (angl. ISTA) sertifikuotoje laboratorijoje griežtai tikriname popieriaus, kartono ir pakuotės savybes per visą tiekimo grandinę. Mūsų ekspertai testuoja gaminius įvairiai modeliuodami nepalankiausias transportavimo ir klimato sąlygas. Apsilankę inovacijų centre daugiau sužinosite apie šias pagrindines logistikos įžvalgas, turėsiančias įtakos kuriant ir optimizuojant jūsų pakuotę.

6. Tegul mūsų paroda jus įkvepia.

Apžiūrėję pakuočių parodą ir įvairiausių sektorių asortimento pavyzdžius iš viso pasaulio bei įvertinę jų teikiamą naudą, neabejotinai į viską pažvelgsite kitomis akimis. Nuo „Red Dot“ apdovanojimus pelniusių dizaino gaminių iki rinkoje pirmaujančių aplinką tausojančių naujovių (pavyzdžiui, mūsų „Rofire“ kuro granulės) - su visais eksponatais turėsite progą susipažinti mūsų inovacijų centruose, kur galima atrasti naujų idėjų, padėsiančių jums plėtoti savo verslą.

Apsilankykite pas mus

Jei jau esate vienas iš mūsų klientų ir susidomėjote vizitu į vieną mūsų inovacijų centrų, susisiekite su jums pažįstamu mūsų atstovu. O jei mes dar nepažįstami, spustelėkite žemiau esantį „Susisiekite su mumis“ mygtuką, įveskite savo duomenis ir susitarkime dėl apsilankymo.

Infografikas apie pakuočių inovacijas

Nedideli Jūsų dabartinės pakuotės pakeitimai gali lemti didelę sėkmę Jūsų versle. Pateikiame skaičiavimus, kurie parodo pakuočių inovacijų naudą.

Žiūrėkite infografiką

„Accolade Wines" atvejo tyrimas

Panagrinėkite, kaip „ShelfSmart", pakuotės prekybos vietos lentynai kūrimo paslauga, padėjo padidinti „Accolade Wines" pardavimus 13%. 

Žiūrėkite atvejo tyrimą