Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Arco Berkenbosch - Viceprezidentas marketingui, tyrimams ir plėtrai

Sunku apsakyti, kaip įkvepia bendras darbas, turint omenyje visų 1000 inovatyvių darbuotojų sugebėjimus.

„Esu marketingo, tyrimų ir plėtros viceprezidentas, atsakingas už valdymą ir skatinantis „Smurfit Kappa“ inovacijas".

 

Ką apima Jūsų pareigos?

Mano pareigas sudaro du pagrindiniai elementai:

Pirma, tikime, kad mūsų klientams geriausia turėti vietoje kuriamas inovacijas. Klientus aptarnaujame inovacijas vykdydami šalia jų verslo, rinkos ir gamybos vietos. Tai valdome ir koordinuojame centralizuotai kurdami mokslinę bazę, kad galėtume klientams užtikrinti patikimą ir veiksmingą sprendimą.

  Antra, savo darbuotojams suteikiame galimybę mokytis kryžminiu būdu, kad užtikrintume visų savo inovacijų prieinamumą kiekvienam klientui. Ar galite įsivaizduoti, kaip įkvepia bendras darbas, turint omenyje visų 1000 inovatyvių darbuotojų gebėjimus? Būtent taip yra „Smurfit Kappa“.

  Esu atsakingas už rinkodarą ir klientų aptarnavimą. Mūsų į klientus orientuotos inovacijos atspindi tai, kaip patys organizuojame savo darbą. Dėl to renkamės neįprastą rinkos padėties, klientų aptarnavimo ir tyrimų bei plėtros sujungimo į darnų vienetą būdą. Ši sėkminga formulė skatina į rinkodarą ir klientus orientuotiems mūsų darbuotojams kurti naujausias įžvalgas ir inovacijas, o tyrimų ir plėtros personalui – suprasti naujausius klientų poreikius“.

  Kas, Jūsų manymu, yra gera inovacija?

  „Gera inovacija įkvepia ir jaudina. Tai paprastai skamba maždaug taip: „Oho, kaip sumanu. Kodėl mes apie tai nepagalvojome?“ Tačiau svarbiausia, kad inovacija būtų susijusi su kliento poreikiu sprendžiant problemą arba kuriant vertę“.

  Kaip skatinate pakuočių inovacijas?

  „Esame verslo žmonės, todėl visiškai susitelkiame į savo darbuotojų įkvėpimą. Tam naudojame įvairius formalius ir neformalius procesus bei priemones. Pasauliniai inovacijų apdovanojimai ir „InnoTools“ – tik du pavyzdžiai iš daugelio. Įkvepianti kultūra mus paverčia išties unikalia įmone. Inovacijų ieškome nepaliaujamai, visada norime sužinoti, atrasti ir įrodyti. Šią įkvepiančią kultūrą palaiko ir skatina vadovybė. Aš taip pat“.

 

Pakuotės

Kuriame, gaminame ir tiekiame gofruotojo kartono pakuotes, skirtas apsaugoti ir reklamuoti mūsų klientų gaminius.

Patyrinėkite mūsų pakuotes