Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovacijų tinklas

Visų pakuočių sprendimus palengvinantis pastovumas ir inovacijos pasaulinėse rinkose.

Daugelis mūsų inovacijų iniciatyvų tarpusavyje susietos tinklu, kad būtų teikiama nauda klientams pasitelkiant skirtuosius visą regioną apimančius sprendimus. Šis inovacijų tinklas suteikia prieigą prie kūrybingos darbo jėgos 34-iose šalyse, kur dirba tūkstančiai specialistų. Tokiu būdu garantuojamas visų rinkų supratimas, pritaikomas ir Jūsų verslui – kad ir kur būtumėte.

Mūsų tikslas – ne tik plėtoti praktinę patirtį, bet ir mobilizuoti savo specialiąsias žinias ir jomis dalytis, kad taptų prieinamos klientams.

Tinklas sukurtas vietiniu lygmeniu, kad aptarnautų ir teiktų inovacijas vietinėms rinkoms, ir centralizuotai sujungtas, kad būtų galima efektyviai skleisti žinias, inovacijas ir gerąją patirtį. Tokiu būdu viso regiono klientai gauna naudos iš savo pakuočių sprendimų pastovumo, o smulkesni klientai – iš inovacijų viso pasaulio rinkose.

Tinklas sujungtas įvairiais būdais:

  • Priemonės: mūsų „InnoTools“ asortimentas, įskaitant „InnoBook“, „Paper to Box“ ir „Pack Expert“, leidžia greitai pasiekti bendrinamą informaciją, kad būtų galima kurti tikslą atitinkančius pakuočių sprendimus.
  • Specialistų forumai: įvairūs techniniai ir komerciniai tinklai reguliariai rengia susitikimus, įskaitant du kartus per metus vykstančius dizaino ir inovacijų susitikimus, kuriuose dalyvauja inovacijų nugalėtojai. Po to rengiami vietinio lygio susitikimai. Ši „nuo viršaus žemyn“ sistema užtikrina, kad visų žinios būtų nuolat atnaujinamos ir visi gautų naujausią informaciją bei tobulinimus. Per metus reguliariai susitinka ir konkrečių sričių, pvz., tvarumo ir mažmeninės prekybos, specialistai.
  • Projektų tinklai: stambesniems viso regiono ir tarptautiniams klientams esame paskyrę klientų aptarnavimo vadybininkus, kurie iš visos organizacijos yra surinkę komandą, kad galėtų dirbti su konkrečiais projektais. Kiekvienoje šalyje taip pat yra atskiros inovacijų komandos, centrai, programos ir projektai, kad būtų galima aptarnauti regionus ir kurti inovacijas pagal vietinės rinkos poreikius.

Pakuotė

Moderniausi įrenginiai, kurie paspartins mūsų klientų pardavimus.

Sužinokite daugiau

Popierius

Moderniausi popieriaus masės, popieriaus ir kartono atsparumo, spaudos, sklandaus darbo ir cheminių savybių bandymo įrenginiai.

Sužinokite daugiau