Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Paulas, Jungtinė Karalystė

​Pamatę šią koncepciją klientai suprato, kad jų tikslas pasiekiamas, ir pavedė mums šį dizainą tobulinti.

Baigtas gaminys padeda sutaupyti 38 % išlaidų, palyginti su esamu dizainu

Kokia buvo Jūsų didžiausia inovacija?

„Tai buvo požeminės saugyklos rezervuaro saugiklis, t. y. jungiamoji detalė, naudojama stiklo pluošto elementams formuoti aplink požeminius laikymo rezervuarus, pvz., purvino vandens ir degalų laikymo rezervuarus degalinėse. Šie nebrangūs saugikliai pakeičia plastiko ir putos formas. Šios jungiamosios detalės prie rezervuaro tvirtinamos lygiais intervalais palei jų ilgį sudarant įdubusius rumbelius, tada padengiamos stiklo pluoštu. Rumbeliai pripildomi aušinamojo skysčio ir uždengiami sudarant izoliacinę jungtį, kurią uždengus turinys neužšąla žemoje temperatūroje“.

Kas įkvėpė šią inovaciją?

„Buvo paskirta užduotis sukurti struktūrą, kuri dizainu primintų šokolado plytelę. Supratau, kad reikiamą formą galėčiau gauti apvertęs standartinį 0422 padėkliuką aukštyn dugnu ir nuožulniai pakreipęs jo šonus. Tada keletą jų sujungiau sulenkimu, kad sukurčiau saugiklius. Pamatę šią koncepciją klientai suprato, kad jų tikslas pasiekiamas, ir pavedė mums tobulinti dizainą. Pagrindinė jungiamosios detalės sėkmės priežastis – sulenkimo būdas. Taip pat bendradarbiavome su klientais, kad rastume optimalų formos surinkimo būdą“.

Kas atsitiko po to?

„Galutinius pavyzdžius išbandė klientai. Jie patvirtino, kad sutaupė 38 % išlaidų, palyginti su esamu dizainu. Visa kita – jau istorija: vėliau tais metais gaminys laimėjo „Smurfit Kappa“ Jungtinės Karalystės inovacijų apdovanojimus, todėl įgijo teisę būti pristatytas Europos inovacijų apdovanojimuose. Čia, dalyvaujant dizaineriams iš visos Europos, jis laimėjo auksą ir tapo neužmirštamu projektu“. 

Pramoninė pakuotė

Visos mūsų pakuotės sukurtos taip, kad Jūsų gaminiai į paskirties vietą būtų pristatyti kuo geriausios būklės.

Patyrinėkite mūsų pakuotes